E-esrarkes online sattiginiz yardimci olur

Bir küçük isletme web sitesi sahibi olarak, ben e-ticaret yetenekleri kurmak için kolay ve ucuz bir yol gerekli noktasina geldi. Ben biraz arastirma yaptim ve bir tüccar hesabi ihtiyaci oldugunu fark etti. Çesitli ticari hesaplar onlarca göre bir web sitesi bulundu. Bilgi erismek için, benim e-posta ve telefon numarasini girmek için gerekli oldu.

Ben bu parlak bir fikir degildi ve, tabii ki, benim telefon tüccar hesabi saglayicilari ile kurtulmus zil bilmeliydim. Her biri yöntemli hizmet ve ödeme planlari tarif. Onlar da bir yabanci dilde konusma olabilir. Kendi sartlari ve neredeyse undecipherable kosullari vardi, ama bu insanlar e-posta ve daha fazla telefon görüsmeleri ile bana karsi kiskirtiyorlardi muhafaza Sadece.

Ve bu sadece tüccar hesabi oldu! Ben de PayPal gibi ödeme islemcileri entegre için bir yol bulmak gerekir, ve sitemde kurulumu kolay olacaktir alisveris sepeti yazilim bulmak için. Aniden, ne oldukça basit bir islem gibi görünüyordu ek masraflar ve kafa karistirici kararlar ile dolu idi.

Sonra E-Junkie adli ucuz bir servis karsilastim. Kendi alisveris sepeti dügmeleri otomatik olarak PayPal ve Google Checkout hem de entegre beri E-Junkie, ben hiç bir tüccar hesabi gerek olmazdi.

Yani, burada E-Junkie sizin için sunlari yapabilirsiniz.

– Eger sadece web sayfalarina yapistirin alisveris sepeti ve “Hemen Al” dügmeleri saglar
– Web sitenizde somut mal ve indirilebilir ürünleri hem de satmak için izin verir
– PayPal, Google Checkout ve 2checkout ile sorunsuz bir sekilde entegre
– Otomatiklestirir ve güvenligi dijital indirme – hiçbir onlar için ödemeden indirme elde insanlar hakkinda endiselenmenize gerek
– Sabit mal satmak için nakliye, vergi, ve envanter hesaplari otomatiklestirir
– Insanlar web birakmayin bu yüzden bir pop-up pencere sepeti kullanir alisveris yaparken
– Promosyonlar için indirim kodlari olusturulmasi ve yönetimi saglar
– Hayir islem limiti, hiçbir bant genisligi siniri, hiçbir kurulum ücreti, islem ücreti ve yüklemek için herhangi bir yazilim

E-Junkie ile yeni bir ürün ayarlama çok kolaydir. Sadece yönetim ekranindan “Ürün Ekle” butonuna tiklayin ve hemen ürün olusturma menüsüne alinir. Orada, size ürün adi girin fiyat, parça numarasi, ve özel ürün ele baska bir parametre satmak.

Eger ürünün tüm ayrintilari doldurduktan sonra, bir “Sepete Ekle” Dügme ve “Sepetim” butonuna iki için HTML kodu verilmistir. Siz sadece HTML sayfasi içine dügme kodu yapistirin ve bitirdiniz. Eger sayfa yüklediginizde, PayPal ya da Google Checkout ile ya alici çikis seçimi sunabilir alisveris sepeti dügmeleri olacaktir.

Bildiginiz Sadece bu yüzden, E-Junkie da 2Checkout, ClickBank ve Authorize.net ile entegre olacak. Ödeme süreç olarak bu hizmetlerden birini kullanmayi tercih Yani, herhangi bir sorun olmayacaktir.

E-Junkie sistemi ile Hos bir dokunus alisveris sepeti kendi site içinde açilir bir. Müsterileriniz Hiç gerçek web çikmadan alisveris ve sepeti ögeler eklemek / kaldirmak mümkün olacak. Eger bu küçük salon hile gerçeklestirmek için gereken herhangi bir yazilim yoktur düsünüldügünde oldukça güzel.

Eger E-esrarkes hakkinda bilmeniz gereken son sey bir ortaklik programi kurmak için ne kadar kolay oldugunu. Diyelim ki satilik bir e-kitap var ve baskalarinin sizin için satmak için izin istiyorsunuz. E-esrarkes Eger insanlar ürün herhangi biri için bir kurulus olarak kayit saglayacak web sayfaniza yapistirabilirsiniz bir HTML bagli baglanti verir.

Bu insanlar ürün satmak ve her satis için komisyon ayarlayin. Daha sonra, her ayin sonunda, sadece bir tiklama ile bir kitle komisyon ödeme yürütebilirsiniz.

E-Junkie islem veya kurulum ücreti almaz ise, hizmeti kullanmak için 5 $ bir ay bir aylik ücret yoktur. Bu aylik 5 $ ücret size 10 ürünleri kadar satmak ve MP3 ya da e-kitaplar gibi indirilebilir dosyalari 50MB kadar saklamak için izin verir. Eger depolama alani 50MB daha fazla ya da depolama gerekmez eger gerekiyorsa çesitli fiyatlandirma seçenekleri vardir (örnegin, sabit mallar.)

Hepsi bu kadar. E-Junkie sadece beat edilemez bir fiyata basit bir siklik saglar. Bir E-Junkie müsteri ve ben güvenle ve gururla tüm e-ticaret ihtiyaçlari için onlara tavsiye!