e-ticaret büyüme yavasladi ama yine de olumlu oldu. online satis ile durgunluk yendi

E-ticaret web siteleri son yillarda çift haneli artiyor. Ekonomik durgunluk büyüme yavasladi, ancak satis yine de tugla ve harç magaza düsen satis aykiri, yükseliyor. Bu tatil sezonu için öngörülen online satis oranlari durgunluk hafifletilmesi kismen, geçen yilki satis göre biraz daha yüksek oldugu tahmin edilmektedir. Yavas büyüme, burada kalmak için e-ticaret isletmelerin olgunlasan kaynaklanmaktadir.

2008 yilinda, perakende satis magazalari arasinda genel satis tatil sezonu, son 23 yilda ilk kez sirasinda düsük vurdu. Bu e-ticaret satis odaklanmak isletmeler için yeterli bir neden oldu ve hakli olarak yapti.

E-ticaret isletmeler için bir sonraki asama

Satis 18 yillik bazda% büyüdü E-ticaret isletmeler 2007 yilina kadar hizli bir büyüme dalgasi binmis edildi. Satis büyümesi 2008 yilinda% 13 yavasladi ve 2009 yilinda yaklasik% 10 daha fazla yavaslamasi bekleniyor. Bu büyüme, küresel ekonomik krize ragmen gelir ve e-ticaret gücünün açik bir göstergesidir oldu. Bir sey olsa açik, bu son on yil kafa büyüme oranlari sürdürmek için online isletmeler için zor olacak. Bu büyümenin devam etmesi ve rekabet ile takip kalmak web sitesi tasarimi ve pazarlama stratejileri de çok çalismak için zaman olabilir.

Web sitesi baslatilmasi sonra online satis bir zamanlarin en yüksek yasamis tüm e-ticaret sirketleri bu asamada zor is bir sürü takip edilmesi gerektigini biliyorum. Web sitesinin sürekli dogaçlama ve optimizasyon gereklidir. Mevcut durgunluk, bu stratejinin daha da önem kazanmaktadir. E-ticaret web siteleri müsteri deneyimi ve satis artisi gelistirmek için son teknoloji, tasarim ve pazarlama stratejileri benimsemek gerekir.

Durgunluk sirasinda Etkili e-ticaret gelistirme

Burada ekonomik yavaslama sirasinda e-ticaret gelistirme üzerinde birkaç ipucu:

Yeni e-ticaret web siteleri baslatmak için iyi bir zaman

Isletmeler e-ticaret web siteleri degil ekonomik yavaslama sirasinda yeni projelerin lansmani ertelemek, ancak. Yukarida da belirtildigi gibi geleneksel tugla ve harç perakendeci satis bir düsüs gördük ragmen, online satis durgunluga ragmen büyüyor.

Dönüsümleri artirmak için etkili bir web sitesi tasarimi

E-ticaret web siteleri müsteri deneyimini gelistirmek web tasarim ögeleri içermelidir. Bir isleme katilan tiklama en aza indirin. Satis öneri eklenti olusturun.

yüksek roi

Yatirim daha yüksek getirisi (ROI) geleneksel bir departman magazasi bir e-ticaret çikis ayiran budur. E-ticaret satis tugla ve harç magazalar ayni giderleri yok, ve yatirim getirisi artacak is yönlerini daha fazla odaklanmak gerekir.

Online satin almak için tesvikler sunuyoruz

Perakende sahipleri kendi web prizlerine müsterilerine aktarmak için tesvik ve teklifler sunmak için yapardi. E-ticaret web siteleri düsük isletme giderleri ve kar marji yüksektir.

Indirim dikkat çekmek

Müsteriler siki bütçe ve e-ticaret web sitesi tasarimi indirimler ve teklifler vurgulamak ve kolayca erisilebilir yapmak gerekir. Bu daha fazla satin alma tesvik eder.

E-ticaret web siteleri son yillarda daha yavas bir büyüme orani yasiyor olabilirsiniz, ama yine de durgunluk ortaminda büyüyor olmasi basari için birimleri biliyor. E-ticaret isletmelerin web sitesi dinamik tutmali ve pazar agresif pazar paylarini korumak ve yatirim getirisini artirmak için.

Bu sizin site pazar yardimci olmak için internet pazarlama uzmanlari kiralamak mantikli olabilir. Onlar son promosyon teknikleri ile yan yana kalmak ve trafik olusturmak ve kisa bir zaman dilimi içinde dönüsüm saglayacak yardimci olacaktir.