E-ticaret saglayicilari – gerçek para ile sanal para birimi dönüstürme

E Ticaret saglayicilar artik mevcut piyasa senaryo hakkinda son derece bilinçli hale geliyor ve müsteriler daha az için daha fazla almak için istekli oldugunu fark etmis. Iste e-ticaret saglayicilar artik mevcut piyasa durumu için vazgeçilmez düsünün gelismis özelliklerden bazilaridir.
Çevrimiçi Listeleme Video ve Ses Ekleme: müsterilerin e magaza sahibi ile dogrudan etkilesim saglayacak bir görsel iletisim ve isbirligi yazilimi bulunmaktadir. Bu süpheler çözmek için yardimci olur ve bilgi saglar. Bazen e magaza sahibi müsterilerine online mesaj tahmin. Bir video mesaji ya da bir sesli mesaj olabilir.

Alan Adi Seçimi: etki alani adi büyük önem tasimaktadir. Bu konudaki ilk izlenim veriyor. Sagduyu kullanin ve bu konuda farki bir çok yapar. Alan adi da bu amaçla uygun ya da uygun bir hale getirmek için verilmistir emek miktarini yansitir.

JumpGauge ve Kullanim Alanlari: insanlar sabit vardi tek boyutlu etiket tamamen dayaniyordu günler artik geride kaldi. Simdi JumpGauge teknoloji tüm süreci devrim yaratti. Bu marka sadakati kadar binada yardimci olur ve ayni zamanda müsteri web sitesi hakkinda daha fazla bilgi için yardimci olur.

Usul Alis ve Satis: Bu Facebook ve MySpace gibi sosyal ag sitelerinin yardimiyla sanal para gerçek para kazanmak mümkündür. Fiziksel ürünler de bu süreç ile gemide elde edilebilir. Bunun nedeni sosyal medya devi bir çok hizla genisletiyor gerçegi mümkündür.

Hediyeler Alis ve Satis: hediyeler Alis ve satis hayati daha kolay hale getirmistir ilginç e-ticaret uygulamalari ile mümkündür. Simdi, bu degerli vazo ya da kolye satin almak için uzun mesafeler kat etmek artik zorunludur; evde oturup yeterli olabilir. Evet, hatta bir arkadasinizin dügün hediyesi veya beklenmeyen parti için iyi bir dis giyim için acele süre için tercih en iyi seydir.

Açik artirma Çevrimiçi: teknolojisi, zaman, bir o Internet ve e-ihale ile seviyor her seyi yapabilir iyi sey süphesiz. E-ihale ile online mallarin islem ve para kolayca yapilabilir. Bir onun ürünü insanlarin satin alabilirsiniz çevrimiçi satilacak ihale olabilir.

Kalite tiklayin Teorisi: Kalite tiklayin aksi fare para her tiklama ile beri para tiklama olarak bilinen sahibinin hesabina aktarilir. Fiyat bir web sitesinden digerine degisir.

E-ticaret Saglayicilari artik daha bilinçli ve en uygun ölçüde memnun olacaktir müsterilerine en iyi vermek için çalisiyor.