güvenli bir islem için online ödeme seçenekleri için tüketici kilavuzu

Her geçen gün büyümeye internet üzerinden alisveris insanlarin sayisi olarak, tüm online alisverislerin ödemesini en iyi yolu bilmek önemlidir. Genel olarak, online alisveris zaman, para ve emek tasarrufu, mal satin alma için güvenli ve rahat bir araçtir. Online kredi karti ile ödeme daha hizli ve daha güvenlidir. Sadece uygun kutuya karti numaralari girmeniz gerekir ve tüm satin alma süreci dakika içinde tamamlanir. Online tüccar En büyük banka karti ve kredi kartlarini kabul. Iste satin alirken çevrimiçi kullanabileceginiz ödeme seçenekleri farkli türleri vardir.

kredi kartlari

En çok kabul gören ödeme yöntemi American Express, MasterCard ve Visa içeren kredi karti vardir.

Kredi karti numaralari girerken …

Fatura adresi kart sahibinin adres uygun oldugundan emin olun
Kartinizin son kullanma tarihi kontrol edin
Lütfen 3 haneli güvenlik kodunu kontrol edin

dogrudan mevduat

Dogrudan mevduat ödeme yöntemi ile, bankadan da tüccar dikkate gerekli miktarda aktarabilirsiniz. Bu sekilde para elektronik olarak aktarilir. Onay e-posta ileride ödeme sonra gönderilecektir.

paypal

Paypal müsteriler için ödeme yönteminin alternatif bir yöntemdir. Herhangi bir endise olmadan alisveris yapabilirsiniz. Bu yöntem daha hizli ve güvenlidir. PayPal herhangi bir yillik taahhüt ile olanlar da dahil olmak üzere çesitli seçenekler vardir, aylik, baslangiç ??veya iptal ücreti. Bu para online tüccar için formu aktarmak için en kolay yoludur. Bu tür hesap olusturmak için çok basit, ihtiyaciniz olan tek sey geçerli bir e-posta adresi ya da banka / kredi karti hesabi.

Güvenli bir online islem yapmak için ipuçlari

Sadece güvenilen siteler alisveris
Online tüccar, Internet üzerinden gönderdiginiz kredi karti bilgileri sifrelemek için Güvenli Yuva Katmani (SSL) teknolojisi kullanilarak olup olmadigini kontrol edin. Yerine: web adresi “https” okur eger kendiniz görebilirsiniz “http:”.
Tarayicinizin ekranin altindaki bir kilitli asma kilit simgesini görüntüler emin olun
Eger “Satin Al” butonuna basmadan önce ödeme sartlari ile okuyun
Kredi karti gerçek bir kredi karti degil, banka karti, bir kontrol karti veya ATM karti oldugundan emin olun
Her zaman siparis onayi kopyalarini yazdirmak
Herhangi bir farkliliklar önlemek için geldiginde kredi karti ekstresini kontrol edin

Online bir çok kez ürün satin almis olsa da bir sonraki satin alirken, bu ipuçlarini kesinlikle bir göz açici bulunmaktadir. Online alisveris güvenli yapin. Mutlu bir alisveris var!