harika bir is fikri var

2008 yili Subat ayinda bir Nielsen raporuna göre, dünyanin çevrimiçi nüfusunun 85 üzerinden yüzde bir satin alma yapmak için Internet kullandi. Bu online magaza için sasirtici 875 milyon potansiyel müsteri esittir.

Zen Cart gibi ücretsiz, açik kaynak alisveris sepeti softare ile, ürün size tam olarak istediginiz sekilde görüntüleyebilirsiniz. Zen Cart ihtiyaçlarinizi karsilamak için ölçeklenebilir – Bir ya da iki on binlerce satabilirsiniz ürünlerin sayisinda bir sinir vardir.

Tüketiciler bu online alisveris geldiginde bildiklerini sopa egilimi
, Nielsen göre. Online alisveris yapanlarin yüzde altmis onlar online alisveris benzersiz sadik oldugunu kanitlayan, çogunlukla ayni siteden satin söylüyorlar. “Bu alisveris siteleri erken onlari yakalamak Eger. Onlar internette onlarin ilk alisveris yapmak gibi yeni online alisveris on milyonlarca yakalayan önemini gösterir ve olumlu bir alisveris deneyimi yaratmak, büyük olasilikla onlarin sadakat ve paralarini yakalayacaktir. ” Jonathan Carson, Nielsen Online Baskani söyledi.

Ürün uzmanligi ile yerel knowedge ve deneyim birlikte kullanarak bu online alisveris söz konusu oldugunda ev isimleri yenmek mümkündür. Detay ve kisisellestirilmis müsteri hizmetleri dikkatinizi tekrar zaman ve zaman içinde müsteri kazanacak. Müsteri kendi Büyükanne dogrudan düzenin bir parçasi gemi istiyorum ve ayni zamanda hediye sarilmis istiyorsaniz karar verirse, biraz daha taninmis online magazalar çok daha esnek ve uzlasmaci olabilir ve bu büyüyen yansiyacak sadik müsteri sayisi.

Alisveris yapmak için hangi siteleri seçerken, üçte bir arama motoru kullanilan ya da sadece en iyi online magaza bulmak için çevresinde sörf. Dört bir kisisel öneriler dayaniyordu. “Diger tüketicilerin Öneriler – onlar diger online alisveris bilmek ya da insanlar olsun – karar verme sürecinde büyük bir rol oynamaktadir geçen yil Tüketici olusturuldu Medya patlama anlamina gelir diger formlari üzerinde kulaktan kulaga bu güven,. sevk, artirmak için ayarlanir görünüyor. ” Carson söyledi.

Etkili Zen Sepet ürün pazari için ve arama motoru dostu ürün listeleri-A-Arkadasina Gönder, Ürün Incelemeleri gibi dahili pazarlama araçlari yararlanin.

Yani, karli bir is haline isterdim bir hobi var mi? Eger bir is kurmak istiyorum ama henüz gün is vazgeçmeye hazir degil mi? Sonra bir online magaza sizin için dogru çözüm olabilir. Mevcut alisveris sepeti yazilim özellikleri bir göz atin ve özellikleri sizin ve is fikri için en önemli olan düsünmek. Bu dik bir ögrenme egrisi ve bir çevrimiçi magaza bir ‘tugla ve harç’ deposu olarak degil, çok daha düsük harcama gerekli ve daha az risk ile, sadece sizin için gelecek büyük seylerin baslangici olabilir ile sadece kadar is olabilir olacaktir.