ilk 10 e-ticaret özellikleri sahip olmasi gereken

Çevrimiçi bir tüccar iseniz, zaten profesyonel görünümlü bir web sitesi sahip olmanin önemini anlamak. Ama e-ticaret özellikleri uzun vadeli satis ve ürün yönetimi de web basarili hale getirmek için gerekli olan biliyor musunuz?

Piyasada alisveris sepeti teknolojileri ve e-ticaret çözüm saglayicilar seçimi isiniz için büyümek ve vie devam ederken, yasadiginiz israr gerektigini kritik özellikleri ve özellik setleri bir avuç vardir. Profesyonel ve çekici tasarim gereklidir ve is “yapmak” mümkün olmakla birlikte, kötü veya eksik e-ticaret özellik seti gibi kolayca is “break” olabilir.

Eger rakip e-ticaret platformlarinin deniz gezinmek ve isiniz için en iyi çözüm belirlemek yardimci olmak için, ben ilk on listesini derledik uygun bir talep olarak (ve hakkinda sorular sorarak) ariyor gerektigini e-ticaret özellikleri sahip olmasi gereken alisveris sepeti online magaza hizmet etmek.

arama motoru dostu
Eger alisveris sepeti çözüm kendi baslik etiketleri üzerinde kontrol saglamak isteyeceksiniz, meta açiklamalari ve anahtar kelimeleri kolayca arama motorlari için-at will optimize böylece. Ayrica çözüm otomatik olarak ürün ve kategori adlarina göre anahtar kelime zengin URL’ler olusturmak ve XHTML 1.0 kati uyumlu sayfa kodu olusturmak isteyeceksiniz.

pci uyumlu barindirma ve güvenlik
Web sitenizin online ödeme kabul etmek gerekir, çünkü, bir PCI (Payment Card Industry) uyumlu ortamda web sitesi barindirabilir bir saglayici bulmak gerekir. Eger PCI Uyum hakkinda hiçbir sey bilmiyorsaniz, size DSS (Veri Güvenligi Standartlari) uygun rolünüz anlamak gerekir. Su anda, karti sektöründe zorunlu oldugunu isler, saklar ya da yayan kredi karti veri PCI DSS uyumlu olmasi gerekir ya da agir para cezasi ve / risk ya da tamamen böylece tehlikeye tüm is koyarak kredi kartlari isleme yetenegi kaybetme herhangi bir tüccar, kurulus ya da yazilim . Sadece uyumlu ortamda sitesi barindirma daha PCI uyumluluk ile ilgili çok daha fazla olmasina ragmen, bu ilk adimdir.

en çok satan ve çapraz satis özellikleri
Up-satis müsterilerin su anda göz önünde ya da kendi geçirmek artirmak amaciyla satin ürüne seçenekleri / özellikleri ekliyoruz ürünün daha büyük degeri olan bir ürün sunuyor. Çapraz satis da satin alma ögeye tamamlayici ögeleri satis anlamina gelir. Bu tekniklerin online ve off hem ürün pazarlama planinin bir parçasi yapmak için emin olun. Herhangi bir uygun alisveris sepeti teknolojisi bazi basit set-up ile sizin için bu pazarlama teknikleri gerçeklestirebilirsiniz otomatik özellikleri sunacak. Alisveris sepeti çözüm bu degerli tavsiye araçlar sunar emin olun.

ürün incelemesi özelligi
Ürün yorumlari çok güçlü bir ürün pazarlama aracidir. Aslinda, arastirmalar bile kötü degerlendirmeleri hiç bir ürün için degerlendirmeleri gösteren degil daha ürün satmak için yardimci oldugunu göstermektedir. Eger müsterilerin sattiginiz ürünlerin degerlendirmeleri mesaja saglamaktir saglayan bir e-ticaret çözümü isteyeceksiniz. Bunlari görüntülemek veya web sitesinde otomatik olarak degerlendirmelerini görüntülemek seçmek için seçmeden önce her zaman mesajlari inceleyebilirsiniz.

esnek fiyatlandirma yönetimi
Bu esnek fiyatlandirma özellikler sunuyor ve herhangi bir ürün, müsteri, siparis, ya da zaman dilimi, toptan veya perakende fiyat (veya her ikisi) için promosyon fiyatlandirma gibi seyler karsilamak için birden fazla fiyatlandirma seçenekleri kurmak için izin veren bir alisveris sepeti bulmak istersiniz ayni katalog arayüzü üzerinden müsterilerinize görüntülenir ve hangi, ayarladiginiz-up bagli fiyatlandirma saglar kupon kodlari kabul eder, miktar bazli fiyatlandirma için izin verir ve vergiden muaf destegi vardir.

saglam katalog yönetimi
Eger magaza katalog bir toplu ithalat / ihracat sunarak hizli baslamak için izin veren bir çözüm belirleyin. Bu özelligi baslangiç ??olarak degil isinizin yasam döngüsü boyunca size destek ve göreceksiniz. Çözüm de katalog eklemeler, ürün görüntülerin otomatik yeniden boyutlandirma kolaylastirmak için ürün klonlama sunar ve az miktarda ayarlamak ve backordered ögeleri tespit izin gibi bazi güçlü stok yönetimi yetenekleri oldugundan emin olun.

kati analitik ve raporlama
Gerçek zamanli sitesi ve arama siralama verilerini göstermek için Google Analytics ile entegre ve size dogru bir is izlemek gerekir diger ürün performans raporlama özellikleri çesitli sunan bir çözüm aramak. Disa ve bu raporlari kaydedebilirsiniz emin olun.

entegre nakliye
Bu tür USPS, UPS ve Fedex gibi büyük nakliye saglayicilari ile entegre ve size seçenegine sahip böylece bir yüzdesi ya da düz bir miktar biçimlendirme nakliye orani-tirnak yetenegi isteyeceksiniz alisveris sepeti çözüm isteyeceksiniz seffaf tasima ücret.

ürün yem destegi
Sen, kolayca o zaman böyle Shopzilla, Shopping.com gibi alisveris karsilastirma siteleri (aka “alisveris motorlari”) yükleyebilirsin ürün bir besleme olusturmak saglayacak bir ürün yem özelligi için alisveris sepeti çözüm isteyeceksiniz Google Ürün Arama, vb ve her karsilastirma motoru için birden fazla ürün beslemeleri olusturmak saglayacak.

hediye sertifikasi / listesine özellikleri
Hediye Çeki ve Istek (bir Demandware arastirmaya göre) tatil satis dönüsüm önemli bir rol oynayan iki web özellikleridir. Ankete katilanlarin yüzde 64 hediye çekleri 25 kendi online satin alma islemleri yüzde ve ankete katilanlarin yarisi baskasinin listesine kullanarak alisveris söyledi egale söyledi. Yani, sitenizde bu özellikleri kullanmak için ve saglam bir çevrimiçi hediye sertifikasi ve listesine özellik seti övünme degil bir e-ticaret çözümü düsünmüyoruz emin olun.

Yeni e-ticaret isletmelerin yüzde 50 gibi e-ticaret sitesi için bir çözüm seçerek, basarili bir online is ve ilk yil içinde basarisiz biri arasinda fark olabilir bir karar verme. Yani, iyice seçenekleri degerlendirirken biraz zaman ve emek alacak, dikkatle saglayicinizin e-ticaret özellikleri arastirma yatirim online is gelistikçe de buna deger olacaktir.