maispace sistemleri sözlesme mobilya sektöründe devrim

Akilli alicilar ve tesis planlamacilari için, MAiSPACE sistemleri mobilya degeri ile özdeslesmistir. MAiSPACE büyük üreticiler% 40 daha az, olanaklari kadar kazanan kaliteli ve ödül sunuyor. Baska hiçbir yerde olaganüstü tasarim, teknoloji özellikleri ve düsük maliyetli alabilirsiniz. Hiçbir sözlesme mobilya üreticisi kendi fiyat noktalarinda kalitesini maç … Bu kadar basit! Bu yenilikçi ürün kendi motivasyon olarak “Modüler Mimari Iç” sektöründe kisaltma (MAI) ile gelistirilmistir. “Ofis iç planlarken, bir noktada degisecek ARE. Fark var” MAiSPACE baskan yardimcisi Mark Bassil kolayca yapabilirsiniz modüler bir ürün satin ve hala öncül mimari ses olmak zorunda “diyor MAiSPACE arasinda. Bu pahali kurulum ve yeniden yapilandirma zaman azaltirken esneklik ilerlemeye artirir. Ayrica yeni parçalar degisiklikler yapilir her zaman satin almak için ihtiyaç azalir. ”

MAiSPACE sistemleri üstün kalite istiflenebilir paneli sisteminde standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemleri dahil ederek sözlesme mobilya sektöründe devrim. Patentli, devrilen ve oynak baglanti ile donatilmis çerçeve içine ve kurulum maliyetlerini azaltarak bina boyunca elemanlarinin hareket kolaylastirmak hazir monte edin. Ayrica gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltabilir. Çerçeveler yukaridan asagiya dogru engelsiz kablo yollari saglar. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve rakiplerimizin çok gibi yapi elemanlari ile avlanir. Off-modüler tasarimi çalisma alani boyutu, yapilandirma ve yerini kutulari, raflar, ve bölücü panellerde esneklik saglar. MAiSPACE, 2002 yilinda sektörün en yüksek onur bir “neocon En Iyi” ödülünü kazandi.

1993 yilinda kurulan, MAiSPACE yaklasik 250 dünya çapinda çalisani ve dolardan fazla 150 milyon Kuzey Amerika bir kullanici tabanina sahip. MAiSPACE birlestiren küresel yönüyle maliyetleri azaltmak ve hizli teslimat saglamak için akici bir just-in-time üretim ve dagitim sistemi ile kaynak ve tedarik zinciri yönetimi.

Bir arastirma odakli bir sirket olarak sürekli degerlendirmek ve yeteneklerini gelistirmek ve teknolojik ergonomik ve mimari yenilikleri ilerleyen ayak tutmak için ürün seçenekleri güncelliyoruz. Temel sistemi dogal olarak degisim karsilamak için tasarlanmis, yeni ürün gelistirmeleri sirket ve alani oldugu gibi sistem dönüsümü saglar.

MAiSPACE harika bir ürün ibaret degildir! MAiSPACE en iyi ve en uygun maliyetli düzen üretmek için tasarim ekibi içi profesyonel saglar; mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan yardimci olmak için degil sadece. Onlarin tasarimcilari tesis sorunlari anlamak ve en uygun ürün uygulamalari ve alan planlama düzenleri kullanir. Onlar ofis güzel ve islevsel hale getirecek kumas ve parlatma için öneriler sunabilir. AutoCAD ve GIZA belirterek yaziliminin en son sürümlerini kullanarak, kendi mobilya planlari neredeyse hata ücretsizdir. Bizim bilgisayar destekli tasarim programlari da dogru ayrintili özellikleri, ürün listeleri ve montaj çizimleri saglar. MAiSPACE proje zaman dilimlerinde hizli sürede tamamlanabilir ve revizyonlar zamaninda kararlar için bir taahhüt ile birlikte karsilanmaktadir saglar. Bu hizmetler imzali bir satin alma siparisi veya siparis yerlestirme ile ücretsizdir.

Bir insaat açisindan, MAiSPACE ürün 3 ½ inç genisliginde çerçeve ile baslar. 16-göstergesi soguk haddelenmis çelik insa edilmistir çerçeve hareket sirasinda bozulma-ücretsiz olmasini saglayan güç ve sertlik saglar, ekler ve degisiklikler (MAC). Aslinda, 8-ayak Panel Çerçeveleri olusan bir MAiSPACE paneli yapilandirma 10 metre yüksekliginde ve iki 24 tarafindan desteklenen yigilmis “dönüs panelleri Sigorta Laboratuvarlari tarafindan yapilan bir testte worksurface 2.5 ton oylandi, sektördeki en yüksek yük katsayisi. Bu gücü de yük tasiyan Panel Çerçeveleri yüksekligi 30 inç ila 14 metre duvarlari olusturmak için kullanilabilir anlamina gelir. Panel yüksekligi mevcut Panel Çerçeveleri veya ürün ve isçilik maliyetleri açisindan tasarruf saglar rahatsiz edici güç, ses ve veri kablolama, çikarmadan arttirilabilir. Çerçeve yukaridan asagiya engelsiz kablo yollari saglar. Kendiliginden yayilan baglantilari ile donatilmis demonte ve hazir monte (RTA) çerçeve bilesenleri montaj giderleri ve gerekli bilesenleri çerçeve sayisini azaltarak, içine ve bina boyunca elemanlari hareket kolaylastirmak. Örnegin, sadece iki yatay alt montajlar arti iki paylasilan dik dogrulara 8-metre genisliginde Panel Çerçeveleri kadar destek gerekmektedir. Çerçeveler kolayca eklenebilir ya da bitisik yapilarin bozmadan çalisan kaldirilabilir.

Panel kesimleri nemlendirme olaganüstü dayaniklilik ve etkili ses için 24 göstergesi çelikten insa edilir; bize .80 NRC ve 35 STC, sektöründe en yüksek saglamak için izin. Kolayca çikarilabilir paneli kesimi seçenekleri laminat, Coverseal, kaplama, boyali metal, kabartmali çelik, paslanmaz çelik, hava akimi, seffaf cam, buzlu cam, ya da dokulu cam, kumas, akustik / tackable, güç / veri, isaretleyici kurulu ve kagit yönetimi firçalanmis içerir. Bölümleri de kablo yönetim sistemi yatiyordu-in MAiSPACE erisimi kolaylastirmak ve en fazla 6 metre uzunlugunda mevcuttur için tasarlanmistir. MAiSPACE sisteminin gelistirilmesi ve istiflenebilir panel sistemi bir entegre standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemi patent ile sözlesme mobilya sektöründe devrim. Patentli bölge dagitim sistemi plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektördeki en büyük kablo kapasitesine sahiptir. 4 Devre, 8-Tel sistemi ile, bugün herhangi bir ag veya güç gereksinimleri destekler, ancak is ile büyümek ve degistirmek için tasarlanmistir sadece. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir, çünkü yönetmek ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE ile çok kolaydir. Kolayca saat yerine gün içinde bir ofis yeniden izin ve ag tüm bozulmasi önlenmesi. Hamle, ekler ve degisiklikler en az ürün egitimi ile içi personel tarafindan hakim çünkü Tasarruf, acil ve uzun vadelidir.

MAiSPACE açik ofislerde yatay kablolama sistemleri için telekomünikasyon endüstri standartlarina uymaktadir. Standart kemer çizgisi erisim ve kolay erisilebilir konsolidasyon noktalari bir bölge dagitim sistemi olusturmak çalisma alani satis ve telekomünikasyon dolaplar arasinda bir baglanti saglar. Sinirsiz kablo yolu erisimi mevcut ag degisiklikleri kolaylastirir. Fabrika sona ve test edilmis modüler kablo bakir veya fiber destek fis toplanir ve ofis yeniden yapilandirildiginda oyun. Kablo tipleri çok çesitli özel müsteri ihtiyaçlarini karsilamak için kullanilabilir, tüm mevcut endüstri standartlarina asarak, veri-yogun ve video uygulamalari için kullanilabilir Kategori 7 kablolama dahil olmak üzere.

Küçük ve orta ölçekli sirketler üzerinde yogunlasirken, MAiSPACE MORSPACE adli bir kardes ürün gelistirmek için bir ihtiyaç gördüm. MORSPACE daha fazla esneklik ve monolitik bir sistem daha fazla kapasiteye sahip ama daha düsük bir fiyata tasarlanmis bir sistemdir. Degistirilebilir fayans, istifleme çerçeveler, kablo yollari ve çoklu dosyalama ve depolama seçenekleri insa ile, MORSPACE off-modüler özellikleri dahil olmak üzere prim modüler ofis sistemleri, tüm özellikleri sunuyor ama bile dar bütçeleri içinde kalan bir fiyata. MORSPACE da piyasadaki en çevre açisindan güvenli bir sistemdir. Dolgu alanlarina yikmak ve hava cam kaynagidir degildir fiberglas dolu birçok ofis sistemleri, farkli olarak, MORSPACE zemin-up soda siseleri tüketim sonrasi PET ile doludur. “Biz diger üreticilerin bizim takib umuyoruz,” Bassil diyor. “Atilmadan kaplarin çok sayida olmasi nedeniyle, bu malzemenin çok kullanilmayan gider. Biz her açidan mantikli bunun için bir kullanim buldum. ”

MAiSPACE ürün sunan disari Oturma mermi. MAiCHAIR piyasadaki en uygun fiyatli, tam fonksiyonel ergonomik oturma çizgi bugün. Genellikle çok daha pahali sandalye için ayrilmis tüm konfor, stil ve ayarlama özellikleri içerir. MAiCHAIR esnek sirt omurga uygun ve bel bölgesinde kritik destek saglar. Konturlu koltuk minderi ve selale kenarinda kan akisini arttirir ve syncro-tilt mekanizmasi hareket bir dizi ile dogru durus korumaya yardimci olur.

MAiCHAIR en ayarlanabilir özellikleri 5 pozisyon kafalik, bir mühendislik, esnek plastik sirt, ayarlanabilir kollar ve hafif bir bes yildizli tabani içerir. Sanat syncro-tilt durumu ayarlanabilir gerilim direnci, pnömatik koltuk yükseklik ayari ve mekanizmasi ayarlamak için kolay bir çoklu pozisyon tilt-kilidi kontrol saglar. Bu dinamik, maliyet etkin sandalye özgü, koltuk ve sirt minderleri aletsiz hizli ve kolay çikarilmasi izin degistirilmesi için izin özel baglanti elemanlari ile tasarlanmis olmasidir.

Bu yüksek fiyatli ofis mobilya sistemleri için düsük maliyetli, yüksek kaliteli bir alternatif sunmak için Maispace için yeterli degildi. Ayrica sizinle ve hizda büyüyen bir hizmet programi yatirim. Onlar bugün ihtiyaçlarinizi karsilamak. Ve bunlari toplanti devam. Bassil, diyor “MAiSPACE anda bizi ayiran ne gurur duyuyoruz”. “Biz içi destek hizmetleri üstün bir düzeyde ve özel profesyonellerinden olusan bir ekip var. Ayrica, biz de hareket Yönetimi, Stok Degerlendirme, Depolama ve Depolama ve Mobilya Temizleme ve Bertaraf gibi hizmetler için saygin yerel müteahhitler bulmak için kaynaklarin bizim ülke çapinda ag erisebilir. Biz bir sonraki proje kolay ve zahmetsiz hale getirmek istiyoruz. “Eger büyük bir mobilya satin ya da yeni küresel mobilya standart arayan büyük bir sirket yapma küçük veya orta ölçekli sirket olsun, MAiSPACE ürün ve hizmet hiçbiri ikinci.