nasil bir e-ticaret is kurmak için

Hepimiz birine konustum ya da bir ürün veya hizmet satmak için bir web sitesi kurma hayali vardir birinin duydum. Ancak, ne kadar bu kisilerin hiç kendi hayalinize getirmistim. , Varsa, çok degil ve bu web sitesi kurma degil ana nedeni bilgi eksikligi ve belki de bilinmeyen korkusu sadece bir parçasidir. Hepimizin bildigi gereken ilk sey, biraz zaman ve çaba ile, herkes güzel bir e-ticaret web sitesi kurmak olabilir. Çok özgür bilgi mevcut ve hatta bilgisayar acemi basarili olabilir bu yardim sunan insanlarin bir hiç bitmeyen bir çizgi vardir.

Eger alan adlari, web barindirma hizmeti, SSL en, ticari hesaplar ya da baska bir e-ticaret ögeler için para harcama baslamadan önce, e-ticaret hakkinda bilgi edinmek için zaman ayirin. . “Nasil bir e-ticaret is kurmak için” için bir Google aramasi yapmak, siz bir e-ticaret is kurmak ve çalistirmak için gereken ne anlamak gerekir oldugu kadar çok bilgi bulmak ve okumak ancak dikkatli olun, var ücretsiz bilgi bir bolluk oldugunu yapabilirsiniz hizli ezici sadece temellerini anlamak gerekir bu noktada,. size yeni is gelistirme ilerlemek gibi ayrintilari ana için birçok firsat olacak.

Eger online e-ticaret dünyasina yeni iseniz size online satis temellerini ögrenmek basari için çok önemlidir. Ödevini yapmak ve e-Ticaret bir anlayis kazanmis sonra size online beklentileri ile ilgili temel sorulari cevaplayarak baslayabilirsiniz. Kaç ürünleri, bir veya yüzlerce satacak? Eger ürün veya hizmet hakkinda bilgi içerigini saglayan olacak? Basit bir katalog türü site istiyor musunuz ya da bir kursun-in bilgi ana sayfa yer alacak? Her ay kaç ziyaretçi sahip bekliyorlar mi? Eger ödeme ne sekilde kabul edecek? Ürünleri nakliye durumunda, ne nakliye yöntemleri kullanacaksiniz? Nasil envanter kontrol koruyacaktir? Bunlar seçerek veya e-ticaret web araçlari ve ürünler için alisveris önce cevaplamasi gereken önemli sorulardir.

Bir kez bunu basarmak isteyen ne tam bir anlayis var, e-ticaret ve ihtiyaçlari ve bütçe için uygun olan web barindirma hizmetleri için alisveris baslayabilirsiniz. Geleneksel olarak, web hosting dünya çapinda web sörfçü bu içerik kullanilabilir hale getirmek, belirli bir URL veya etki alani bir Web sitesinin içerigini korur hizmet anlamina gelir. Bugün düsük maliyetli hersey dahil paket içinde birlikte paketlenmis e-ticaret araçlari bulmak için tipik öyle. Dikkate almak gerekir bir e-ticaret hosting paketi daha önemli servislerinden biri de alisveris sepeti uygulamasidir. Bu online magaza kurmak için kullanacagi bir araçtir. Çogu hosting firmalari bu aracin bir demo saglamak ve belki de müsteri destek olabilecek herhangi bir soruya cevap için kullanilabilir. Araci test emin olun. Size satmak isteyen ürün sayisini islemek için kapasiteye sahip mi? Bu envanter kontrol insa içerir mu, nakliye fiyatlari, dis satis yasiyor? Web hosting saglayicilari tarafindan saglanan alisveris sepeti araçlari yani sira, mevcut üçüncü taraf alisveris sepeti uygulamalari yüzlerce de vardir. Bu internet arama bulunabilir. Unutulmamasi gereken bir sey, bir web hosting saglayicisi tarafindan saglanan bir alisveris sepeti genellikle entegrasyon sorunlari, gelismis özellikler ve daha iyi destek daha az olmasi muhtemeldir kadar entegre bir pakettir.

Bu hosting sirketi omurgasi özellikleri success.What için ihtiyaciniz olan omurga özellikleri saglayabilir emin olun e-ticaret magazasi için web hosting seçimi söz konusu zaman?

• Kullanilabilir disk alani. Disk alani sitenize metin, grafik, komut dosyalari ve araçlari depolamak için saglanan.
• Baglanti bant genisligi. Sitenize isleyebilir trafik miktari.
• Müsteri Destek. 24×7 gereklidir.
• Site Uptime garantisi. Az% 99.9 yapacak bir sey yok.
• Genisleme / Ölçeklenebilirlik. Ek ürün veya yükseltmeleri ile sitenizin büyümeye yetenegi istiyorum.

Barindirma plani daha sonra üstesinden gelmek için sorun Bu özelliklerden herhangi biri ile gelen herhangi bir kisa varsa, bu özellikler hakkinda soru sormak için zaman ayirin.

Yasantimiza e-ticaret ve etkisi rolü neredeyse ölçüsüz degil, kalmak için burada ve büyümeye devam ediyor ve gelecekte ürün ve hizmetler için alisveris yapmak için uygun bir yol olacaktir. Girisimcilerin bir online magaza kurmak ve çalistirmak için giderek daha kolay hale gelmektedir. Ek gelir elde veya gelir yerine arayan girisimciler için, tarihte ürün veya hizmet satmak için daha kolay bir veya daha fazla maliyet etkin bir sekilde olmamisti. , Cesur eylemde olun, siz de çok kendi e-ticaret is ile basarili olabilir.