Online is gelistirmek için dogru tüccar servis saglayici seçmek için 6 ipucu

Bir tüccar olarak o zaman online ürünlerini satmak için çalisiyorsaniz bu etkin özellikleri etkili izleme, müsteri destegi ve tüccar koruma olan bir servis saglayici aramak önemlidir. Burada online isinizi gelistirmek için dogru tüccar hizmetleri saglayicisi seçmek için 6 ipucu:

Kredi karti ile ödeme kabul
Sadece ödeme ve web sitenizde kredi karti ödemeleri kaçinmak modu olarak PayPal kabul ediyorsaniz o zaman müsterilerinin büyük bir kismini üzerinde eksik. Sadece o zaman bir tüccar hizmeti aramak zamani gelmistir ödeme seçenegi olarak PayPal var ise PayPal vb gibi seçenekler ile karsilastirildiginda olarak online alisveris söz konusu oldugunda çogu müsteriler (yakin% 60-70) kendi kredi karti ile ödeme tercih kredi karti ödemeleri, Worldpay veya Authorize.net, Google Checkout hesaplari dogrudan yatirma gibi ödeme seçenekleri genis bir yelpazede sunar saglayici vb ödeme seçenekleri Bu genis Eger müsteri tabani genisletmek ve daha fazla satis çevrimiçi almasina yardimci olacaktir.

Is türü için Tamamlayici
Ideal olarak, is kolunuz tamamlamak için tüccar hizmetleri saglayicisi istiyorum. Eger e-kitaplar, yazilim vb gibi dijital ürünleri satan içine iseniz o zaman tüccar hizmetleri saglayicisi karsilamak ve bu tür ürünlerin karsiligi olmalidir. Dijital, maksimum ürün maruz kalma ve çesitli malzeme hem de abonelik bazli ürünler karsiligi olan bir tüccar hizmetleri saglayicisi ariyor deneyin.

Ücretleri kayit: siki hayir-hayir
Potansiyel tüccar servis saglayici kayit için sarj ise o zaman gitmesine izin gerekir. Tüccar servis saglayicilar kayit ve online ürün satis baslatmak için bir kurus ücret almaz saglamak bu gün vardir çünkü öyle. Bunun yani sira, isinizi online gelistirmek için bu tür sitelerde birçok katma degerli hizmetler erisebilirsiniz.

Güvenilirlik ve itibar
Her zaman bir arka plan onay ve potansiyel ticari hizmetleri saglayicisi tam bir analizini yapmak gerekir. Her zaman referanslari kontrol ve müsteri bölümleri konusmak, sirket hakkinda etrafinda sormak ve onlar da sizin is tamamlamak için verimli ve katma degerli hizmetler olup olmadigini.

Mevcut ortaklik aglari
Her zaman bagli bir dahili agina sahip bir tüccar hizmetleri saglayicisi ile kayit yardimci olur. Bu sekilde, ortaklik programi için kayit bagli için avlamak zorunda degilsiniz. Bu sekilde kolayca bagli bir yardimi ile satis artirabilir. Ayrica geçmis performansini analiz ederek çesitli yüksek kaliteli bagli seçebilirsiniz. Bu ayni zamanda sadece sektördeki en iyi bagli ise ve sitenizde maksimum Yönlendirmeler ve satis elde etmenizi saglar.

Uygun fiyat faktörü
Bir baska önemli faktör ne kadar ücret tüccar servis saglayici ücret mi var? Onlar dahil bir kayit ücreti var mi? Bu islem ve aylik ücretler ilgilendirmeyen yok ekstra ücret aliyor musunuz?

Click2sell.EU izleme ve ölçüm performansi, esnek ve kolay müsteri destegi, müsteri erisimini genisletmek için ödeme islemci hesaplarin çesitli sistemleri izleme, ortaklik agi dahili gibi özel özelliklere sahip büyük bir tüccar hizmetleri saglayicisidir, binlerce ürün seçim dijital, malzeme veya abonelik tabanli ve daha birçok özellik dayali. Dijital veya malzeme ürün satmak için wan olsun, bu hizmet tam size göre! Kar Mutlu!