para için blogging – onlari daha isteyen tutmak

Para için bir blog çalisan sadece roket bilimi degil, gerçekte, size roket bilimi hakkinda bloglama para için büyük olasilikla blogu olabilir.

Bu basit bir önerme var. Eger bir ilgi var sirasinda ve ayrica okuyucularin üzerinde büyüleyici yapabileceginiz bir konu hakkinda bir web günlügü düzenlemek, onlar ögrenmek ve de çogunlukla bir hedef kitleye var oldugu gerçegi dayali reklam satmak.

* Bir Nakit için bir blog Kosu Baslayin nasil

Eger roket bilimi de dahil olmak üzere her sey hakkinda her seyi, tanimak bile, en ilginç ve bilgilendirici ilk blogunuza konu olarak yazabilirsiniz hangi bir konu seçin.

Gerçekten karli blog olmak istiyorsaniz edersek, sonunda gerçekten ne yaptiginizi ile rahat kadar ancak bir ile baslar, bloglar bir dizi yönetmek gerekir. Sadik kalacak bir izleyici almak için en iyi yolu, onlari iyi malzeme saglamak ve gelecek korumaktir.

* Blogunuza kurmak için wordpress kullanmak

Eger blogu baslayan ulasilabilir olarak çok çaba olarak kendinizi kaydetmek isterseniz, WordPress kullanimi ve maksimum için kullanabilirsiniz. WordPress inanilmaz dostu bir arayüze sahip ve size blogu görsel olarak çekici hale getirmek için ücretsiz kullanmak gerekir temalari ve eklentileri ile yüklenir.

Hatta neredeyse hiç çaba harcamadan bir WordPress blogu üzerine You Tube ve diger online video sitelerinden video gömebilirsiniz ve bu izleyiciler mesgul ve daha fazlasi için dönen tutmak için müthis bir seçenek.

Misafirlerinizi tekrar geliyor korumak için * ekstra yollari

Eger tarih kadar içerigini blog tutun. Izleyiciler en son için damla ne zaman bilecek amaciyla, düzenli olarak yayinlayin.

Ve içerik malzeme bireyler onlar bunun için ödemek zorunda ile kullanabileceginiz bir sey almak için ask bir sonucu olarak, deger bir sey saglar saglamak. Deneyimlerinizi paylasin, ya da okuyucularin yararli buldunuz ne kaynaklari bildirin.

WordPress onlar okuyorsaniz ne gibi yeni misafirler arsiv kesfetmek ve hiz kadar almak, böylece size gezinmek için blogu basit kolaylik sagliyor. Ve onlarin sik listesine blogu eklemek için okuyucularin sormak korkmayin. Bu kisitlama, onlar hatirlar blogunuza bir ad seçin.

Yeni gelenler çekmek için günlügünüze bir köprü ile, sizin ile ilgili konularda bloglar hakkinda geri bildirim gönderin. Yeterince büyük bir izleyici ile, onlarin köprüler göndermek ya da blogunuzda kendi mal degerlendirmek için ödemeye hazir reklamverenler için itiraz edebilirsiniz.

* Müsteriler haline okuyuculari dönüm

Durumda para için bir blog çalisan da islev mevcut isletme için müsteri olusturmak için, güven müsteri haline okuyuculari dönüm önemli sey, çünkü inandirici gönderme korumak.

Bu zaman alabilir ve size yaziyi sonra uygun satmaya baslamak için tahmin olmamalidir. ‘Mesajinizi hakkinda yorum ya da sizinki gibi bir is görmek istiyorum ne gibi kendi önerileri eklemek için okuyucularin davet ediyoruz ve onlarin önerileri mantikli ve kolay uygulanabilir olabilir, bu elde etmek ve onlari bu sadece bildirin ve degisiklik yapti.

Bu tür bir hizmet çesit dayanilmaz oldugunu!