promosyon kalem – popüler bir promosyon seçim

Promosyon kalem uzun bir süre için yaklasik edilmis. Aslinda en popüler promosyon ürün bulunmaktadir. Onlar perakende tüm kökenden gelen hizmet sektörlerinde sirketlerin çok sayida tarafindan dagitilir. 2008 yilinda, reklam Özellikleri Enstitü yazi gereçleri promosyon ürünleri en çok sahip biçimi oldugunu sonuçlandi hangi bir anket yapti. Katilimcilarin% 54’ü ait tanitim yazi gereçleri inceledi. Promosyon kalem gibi büyük bir popülerlik zevk neden üç ana nedeni vardir.

Maliyet – Birçok her sterlin sayilari mevcut durumun en önemli biri oldugunu düsünüyorum. Promosyon kalem kadar kendi fiyat araliginda söz konusu oldugunda büyük ölçüde degisebilir – küçük bir servete mal high-end kalem için birkaç kurus baslayarak. Plastik kalem dogrudan posta kullanarak veya ticari fuarlarda katilimci firma ile bir isabet vardir. Bu promosyon kalem onlarin cazip fiyat nedeniyle büyük bir hediye yapmak ve onlar da harika görünüyorsun! Türleri ve renk araligini sinirsizdir. Bazi stilleri renk uyumlu parçalar veya tam renkli baski marka ile uyum halinde daha da olmak zorunda olabilir. Hatta küçük bir bütçe ile tüm ihtiyaçlarini karsilayacak bir seçenek seçmek mümkün olacak.

Kullanilabilirlik ve çok yönlülük – kalem çogu insan el altinda bulundurun ki popüler bir öge vardir. Ve sunulan model ve renk yelpazesi ile promosyon kalem herhangi bir durum veya ortamda sigabilir. Kalem araligi geri çekilebilir kalem, büküm kalem, sopa kalem, bir ipe kalem ya da kordon ve herhangi bir çanta sigacak kadar küçük kalem içerir. 2008 anketi, yararli olarak kabul edilir çünkü promosyon ürünleri yaklasik% 81 alicilar tarafindan tutulur kaydetti. Bu pratiklik onlari birçok isletme ve müsteriler tarafindan taninan gibi popüler bir promosyon ürün yapar.

Logo Pozlama – Reklam Uzmanliklari Enstitüsü arastirma ömrü boyunca, düzenli promosyon kalem sekiz sahipleri hakkinda sahip olacagini kaydetti. Bir isletme sahibi 1000 promosyon kalem satin Baska bir deyisle, bunlar yaklasik 8.000 logo gösterim alacak. Ayni ankette ankete katilanlarin 24% aldiklari ögeleri bir reklamveren ile is yapmak için daha olasi oldugunu ortaya çikardi. Bu rakamlar promosyon kalem veriyor yoluyla logosu maruz kalma yogunlugu hakkinda bir fikir ve reklam bir sonucu verebilir.

Yukaridaki argümanlar promosyon kalem ekonomiklik, pratiklik ve pazarlama potansiyeli nedeniyle popüler bir kurumsal hediye kalacagi bir göstergesidir. Promosyon kalem yüksek alicilar tarafindan deger verilen güçlü bir pazarlama aracidir.