web sitelerinin dönüsüm orani gelistirmek için üç ipuçlari

Sanildiginin önemli web sitesi trafigini online satis esittir, ama bu sadece dogru degildir. Önemli trafik olusturmak harika bir baslangiç, ama basarili olmak için size yeterli bir dönüsüm orani olmalidir. Bir dönüsüm orani temelde bir hizmet veya ürün bir online satis içine gelistirir site trafigi yüzdesidir. Tipik olarak, daha yüksek dönüsüm orani, satis hedeflerine ulasmak için gerekli olacak daha az trafik. Asagida web siteleri dönüsüm orani artirmak için bazi yararli ipuçlari verilmistir.

islem etkili aramalar
Eger eylem için çagri yere nerede çok önemlidir. Eylem bir çagri “Bölüm” dügmesine bir “anlik teklif” dügmesine bir sey olabilir. Temel olarak, eylem çagrisi web sitenizin ana amaci budur. Sen bunlari gitmek istediginiz yere yönlendirebilirsiniz istiyorum, ve sadece onlari amaçsizca sitenize dolasmaya izin. Genellikle, eylemi gerçeklestiren potansiyel müsteriler gördügünüz ilk sey olmak istiyorum.

iyi organize edilmis bir site yapisi
Her zaman web iyi organize oldugunu sigorta. Siteniz kolay ve gezinmek için sezgisel olmalidir. Ayrica, ilgili bilgileri öncelik ve etkin bir mantikli bir sekilde organize edilmelidir. Tipik internet kullanici bir asiri karmasik ve kafa karistirici web sitesi düzeni için çok az sabir vardir. Web sitenizin mümkün oldugunca açik ve özlü olarak yaparak yatarak ziyaretçi agirlayacak.

sizin USP kesfetmek
Web sitelerinin benzersiz satis teklifi (USP) nedir? Benzersiz satis teklifi rakiplerinizi sizi ayiran budur. Internet bir çok doymus pazar yeri ve rekabetin sert oldugunu. Web siteniz sirketinizin müsteri için en iyi seçimdir neden açikça belirtmek gerekiyor.