Windows 7 yükseltmeleri – hizli ve kolay bir rehber

Windows 7’ye yükseltme düsünüyor musunuz? Bilgisayarinizin son üç yil içinde satin alinmis ise de, Microsoft’un yeni isletim sistemi çalistirmak mümkün olacak çok iyi bir sans var. Ama önce, sistem multimedya ve kisayol uygulamalarindan ek yarar elde etmek mümkün olacak emin yapalim ve bu kullanisli kilavuz sistem uyumlulugu kontrol size yol gösterecektir.

islemci mitler mücadele

Yerel bilgisayariniza Showroom yürümek ve islemci tür Microsoft tarafindan güç Windows 7 için nelerin gerekli oldugunu sorarsaniz, o gerçekten hiçbir fikri yok çünkü satici düz disari yalan olacak iyi bir sans var. Microsoft web sitesinde, kullanicilarin sabit disk ile bilgi alisverisi islemek için en az 1.0 GHz islemci var ve bu hiz 2000 yili civarinda bazen ileri teknoloji olarak kabul edildi önerir.

Gerçekçi, Microsoft’un en son isletim sistemine yükseltmek isteyen kullanicilar en az 2.0 GHZ bir çift çekirdekli islemci hedeflemelidir. Birçok “çan ve islik” arka planda çalisan, ve aletler ve multimedya özellikleri ile deneme edebilmek için gidiyoruz sonra iki islemci insa muhtemelen en iyi size uygun olacaktir. Ayni sekilde, bir dört çekirdekli islemci kesinlikle incitmez, ama ayni zamanda hiz ve islem gücü gelismeler ortalama bir kullanici için en marjinal oldugu için sistem bu tür için ekstra para harcamak için hiç bir neden yoktur.

Hafiza fiyaskosu ezberlemek

Microsoft Windows 7 kullanicilari, bilgisayarlarinda yüklü RAM en az 1 GB olmasini önerir, ancak sistem aslinda GB yüklü 2-4 ile çok daha iyi çalisir. Windows 7 32 bit sürümleri sadece RAM 3 GB en fazla tanimak çünkü bir yakalama, ama burada var. Eger sistem gerçekten kullanabileceginiz daha fazla RAM yükleme bitebilecegini anlamina gelir, bunu çalistirmak hangi uygulamalarin olursa olsun sadece orada bos oturuyor ve kullanilan alir hiç bu kadar.

microsoft ürünü satin almak için karar

Yukaridaki nedenlerden dolayi, bir Windows 7 64 bit sürümü yükseltmek için iyi bir fikir olabilir. Simdi, burada anakart ve islemci teknolojisini desteklemek için ve hepsi hak edecek degil güçlü olmak zorundadir, çünkü baska yakalamak yatiyor. Kesin bilmek için en kolay yolu Microsoft ziyaret ve yüklenebilir “Windows 7 Yükseltme Danismani,” ve kurulum sonra ileriye almak için en iyi yolu size bildirecektir etmektir.

32 bit sürümlerinden birini sisteminiz için kullanilabilir olan tek türü ise, Windows 7 64 bit önceden yüklenmis ile birlikte gelen bir bilgisayara yükseltme dikkate deger olabilir. Nedeni basit; sistem de programi çalistirmak degil eger neden yükseltme?

microsoft dogrudan satin alma

Orada bilgisayar üreticileri yüzlerce olsa da, bu bir dizi nedenlerle dogrudan Microsoft’tan yeni bir sistem satin almak mantikli. Gerçek donanim yükleme hemen hemen herkes bir kullanim kilavuzu yardimi ile yapabilecegi oldukça basit bir islemdir, gerçek sorun yazilim ve yükleme islemi sirasinda olusabilir çok sayida hata içinde yer aliyor. Eger taze süt istedim bir süt çiftligi için gitmek istiyorum ve ayni sekilde Microsoft lisansli ürünleri yüklemek için Microsoft güveneyim.

Sistem, Windows 7 yükseltme için uygun ise, o zaman bazi ekstra tasarruf skor olabilir, özellikle kaynaktan dogrudan satin almak mantikli. Microsoft su anda kendi yazilim tüm bazi büyük firsatlar vardir ve bu tasarruf onlarin online müsterileri için özel. MoneyJibe en Microsoft Kupon Sayfa ek tasarruf ile rock-bottom fiyatlarla birlestirin ve hemen hemen herhangi bir Microsoft yükseltme mümkün olan en düsük fiyati ödemenizi garanti ediyoruz.