basari online küçük isletme ipuçlari

Basari için Small Business Ipuçlari: bayram veya kitlik is modeli

Kitlik is modelinin bayram sadece çevrimiçi katilmak için bir is ararken sizin veya bir baskasinin olasilikla bulabileceginiz bazi yaygin is modellerinin kisisel algilari ifade eder.

Çogu zaman çok yüksek maliyet veya, Äúhigh bilet, AU programlari ve online ürün tarafindan istihdam, is için bu model en dogru felaket için bir reçete olarak tanimlanabilir olacaktir.

1000 $ satis demek, kaç satis size yatirim getirisi yapmak gerekir de temel dayanak noktasi, olmak, vb, bir ev satin almak, isinizden ayrilmaniz, vb Bayrami ya da kitlik, Ä ¶

Online basari kanitlanmis bir sicili, olanlar için çogu zaman onlar için durum bayram olacaktir. Basari her türlü, basari çevrimiçi ya da genel olarak basari, gece boyunca olur olmasi çarpik algi olanlar için, ben size gelecekte kitlik bakin.

küçük isletme ipuçlari # 1:
Trafik x miktari size ama keder bir sey neden olur kanitlamak için pazar arastirmasi olmadan dönüsüm y miktarda üretmek olacagi inanci üzerinde isletme faaliyet.

Bir bayram veya kitlik tipi senaryoya düsen avi önlemek için en iyi yolu, ödevini yapmak ve numaralar çabalarini desteklemek emin olmaktir.

PPC (tiklama basina ödeme) pazarlama için,,, her sey yolunda, izlemek izlemek için emin olun. Reklam kampanyalari izleme baglantilari kullanarak tiklama basi maliyet ile birlikte kursun basina maliyeti hem de satis basina maliyeti belirlemek / kampanya saglayicisi tarafindan saglanan araciligiyla yüzde tiklayabilirsiniz.

küçük isletme ipuçlari # 2:
Daha sonra, her satis degerini tahmin. Gelir artik ise, ne, program veya asagi hattinin tutma orani AOS? Bir kez is daha sonra ve ancak o zaman, satis basina kursun basina maliyeti hesaplanmis, her satis deger ve sen ne kadar iyi bir tahmin vardir Äôve yerlestirebilirsiniz.

Iyi sans yüzüne gülecek umuduyla pazarlama dolar ile kör uçus kadar hayali bir kavram için gerçekten etkili olmaktir. Eger çalisir ve ne doesn, AOT ne farkinda olmak, böylece tüm pazarlama çabalarini izlemek için emin olun, hem de iyilestirme kullanabilirsiniz ne gibi.

küçük isletme ipuçlari # 3:
Bazilarina göre, bayram veya kitlik tüm kavrami çok manzara en acimasiz belirlenen hayatta kalmak için bazi vahsi mücadele gibi biraz görünebilir. Bireyler için, ben zaman içinde, fikir söyledi formu onlari alinan AOS öneririm, onlar büyük olasilikla gida zinciri ek bir çentik ya da iki düstü.

Is dogasi geregi son derece rekabetçi. Basari için en iyi strateji her zaman ben yani arastirma ve nis pazarlama bulabilirsiniz en küçük havuzda büyük balik arasinda olmak ne saglamak için çalismaktir.

küçük isletme ipuçlari # 4:
Özetle, ben, AOD gerçek disi ve asilsiz is uygulamalari çogu ciro genel olarak insanlar her zaman en az direnç yolunu alacak fikrine kapali çalisma oldugunu söylemek, sonsuza kadar sadece bir sey için bir sey olsun ama, küçük bir çaba ile büyük bir basari elde degil umut onlarin tarafinda.

Çok güzel bir kavram, ama çok piyango olmasi ve sansinizi muhtemelen yaklasik ayni olacaktir.

Ne yazik ki, ben, Äôve bu internet is ben olduguna inanmak için önderlik etti finansal özgürlük satis makinesi degil, (zor yoldan) ögrendim. Birkaç dolar için (Ben umutlu kalir her ne kadar) 100 $ fatura sarilmis mutlulugu bulmak için henüz ben koymak.

Daha fazla bir is gibi ve bir piyango gibi daha az ve iyi yapmak için eminiz is tedavi etmek için emin olun.