çekirdek e-ticaret platformu ile online alisveris çalistirmak

Online magaza çalistirmak için kanitlanmis bir sistem, CORE E-ticaret platformu birçok farkli özelliklere sahip etkili ve güçlü hem de. Bu profesyonel ve etkili online pazar yani sira is listeleri, online siparis sistemleri ve çok daha fazlasi yaratmak için kullanilabilir. Eger hediye veya kuponlari veya ürün veya hizmet baska türlü satan olsun, bu bir online magaza baslangiç ??herkes için mükemmel bir çözümdür. Yazilim hemen dagitmak için hazir olmasi için gelistirilmistir. Bu çalisma teknik bilgi ve hiçbir programlama bilgisi yüksek bir web sitenize yüklemek için gereklidir gerektirmez.

CORE E-ticaret temeli mümkün olan en yüksek performansi garanti ASP.NET platformudur. Ayrica çesitli diger sistemler ile uygulama entegrasyonu saglayan bir hizmet odakli mimari saglar. Yazilim ayni zamanda son derece ölçeklenebilir olursa olsun katalog büyüklügü ürün ve hizmet sürekli artan sayida kontrol altinda tutabilir. Güçlü ve etkili, herhangi bir online alisveris için mükemmel bir çözüm, sürekli büyümektedir özellikle biridir ve onunla büyüyecek ölçeklenebilir bir arayüz olmasi gerekir.

Yazilim modülleri, bir dizi farkli bir içerik tipi odaklanan her birini içerir. Ürün ve hizmetler, kategoriler ve daha kullanicilari, katalog için bir modül vardir. Online alisveris diger yönleri arasinda indirimler ve teslimat ücretleri islemek için modülleri de vardir. Web sitenizin trafigini artirmak için, CORE E-ticaret de bir arama motoru optimizasyonu hizmeti içerir. Bu çapraz satis için stok seviyesi kontrolü, yetenegi ve etkili bir çikis fonksiyonu içerir. Ayrica herhangi bir e-ticaret is çalisan gerekli olan anti-spam çözümleri saglayarak Internet dükkanin güvenligini artirmak için yardimci olur.

Bir online magaza baslamayi planliyoruz herkes için, bu paket idealdir. Bu sizin is ile büyümeye devam edecek gibi bastan tutabilir bir çözümdür. Birçok sorun halledilir ve ziyaretçiler gezinmek ve satin alma ilgilenen ürün ve hizmetleri bulmak için sitenizde de kolay olacaktir. Satinalma islemleri bu farkli ve kapsamli çevrimiçi pazarlari olusturmak için ideal bir çözümdür, son derece kolaydir. Online siparis sistemi simdi dünya çapinda pek çok site tarafindan kullanilan bir güvenli ve kanitlanmis bir sistemdir.

Arama motoru optimizasyonu yerlesik dahil olmak üzere farkli modüller ile, yazilim etkilidir. Kullanicilarin yönetmek ve satin alma sürecinde ziyaretçilerinizin rehberlik için kullanabilirsiniz, ama ayni zamanda web kendisine trafik sürebilirim Sadece. Ödeme entegrasyonu yani seyleri kolaylastirir ve kredi kartlari, PayPal ve WorldPay dahil olmak üzere ödeme popüler formlari ilgilenir.

Gereksinimlerinizi bagli olarak, çesitli paketler vardir. Hosting içeren uygun bir seçenek de var ise temel paketleri 900 $ mal. Yazilim ayni zamanda ekstra 100 $ sizin için dagitilabilir. Daha fazla bilgi için ya da degerlendirme için ücretsiz bir isik sürümünü indirmek için, iflexion.com / CoreEcommerce.php ziyaret edin