hediye kredi karti islemleri isleme

Hediye kredi kartlari popülerlik (Visa, MasterCard, Discover veya American Express logolu depolanan degeri kartlari) sadece tatil boyunca, artirmak, ancak yil boyunca devam ediyor. Bu önemli ödeme türü kabul etmek için, Adres Dogrulama Servisi (AVS) filtre ayarlarini güncellestirmek gerekebilir.

AVS Eger bir kredi karti islemi kabul etmek için bir müsterinin fatura adresi dogrulamak saglar. Ancak, hediye kredi karti kullanan müsteriler için, gerçek fatura adresi genellikle hediye karti ile iliskili olmayacak, ya da veren banka dosyada mevcut olmayacaktir. Varsayilan ödeme ag geçidi AVS ayarlari, bu demektir kullaniyorsaniz, geçerli hediye karti islemleri reddetme sona erebilir.

Bu tatil sezonunda ve sonrasinda hediye kredi kartlarinin düzgün islenmesi için izin vermek için, uygun varsayilan ödeme ag geçidi ayarini kapatin lütfen:
1. Https://account.authorize.net de Merchant Arayüzü giris yapin
2. Ana araç çubugundan Hesap tiklayin
3. Güvenlik bölümünde Adres Dogrulama Servisi tiklayin
4. Isaretini kaldirin U etiketli onay kutusunu – kart sahibi için adres bilgilerini (o zaman, izin tetiklenen filtre izin ve rapor, ya da tüm islemleri yetki ve yorum için tutmak için seçebilirsiniz Gelismis Dolandiricilik Algilama Suite (AFDS) kullaniyorsaniz kullanilamaz U cevap kodu ile sonuçlanabilir)
5. göndermek veya kaydetmek tiklayin
Sizin AVS ayarlari sonra kullanilabilir adres bilgi yok hediye kredi karti alisveris islenmesi izin güncellenecektir.

Uygun AVS ayarlarini koruma ek olarak, biz çok için kayit ve yapilandirma, bizim Gelismis Dolandiricilik Algilama Suite (AFDS) tavsiye ederiz. AFDS elle, yorum ya da Kurdugunuz kriterlere dayali düsüs islemleri kabul etme yetenegi dahil olmak üzere is ihtiyaçlarini karsilamak için filtre ve araçlar, degistirmenizi saglar.