nasil google adsense ve wordpress size para kazanmak yardimci olabilir

Online bir is için pazarlama yöntemi olarak Google Adsense kullanmak için WordPress ile baslar.

WordPress bir CMS veya Içerik Yönetim Sistemi hem de blogunuz için bir platform olarak çift islevsellige sahiptir. WordPress blogunuza ve diger sitelerin içerigini yönetmek için hizli ve kolay hale getirir.

Tanidik kelime islemci formati kullanarak, WordPress pano yönetim panelinden kolayca mesaj ve sayfalari yönetmek ve yazili olarak size yardimci olur. Dashboard kategoriler dahil olmak üzere sitenin diger parçalari korumak yardimci olabilir.

AdSense web sitesi için bir temel olarak WordPress kullanimi hakkinda gerçekten çok sey ne kadar özellestirilebilir. En uygun pozisyonlarda birçok Adsense blok ekleyerek, hazir WordPress sablon veya tema binlerce size oranlari ile en iyi tiklama elde etmenize yardimci olabilir. Webiste böylece Adsense hazir bir sablon yüklemek için gereken süreyi bir Adsense web sitesi olabilir. Bu web sitenize ziyaretçi çekmek için orijinal içerik gelistirmek için daha fazla zaman verecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sayesinde, Adsense baglanti ve reklam birimleri dahil birçok WordPress sablonlari arama motorlari için mümkün oldugu kadar çekici olarak sitenizin sayfalari yapmak için tasarlanmistir.

Eger göndermeden her yeni giris pingomatic kullanarak WordPress bir uyari “ping” olusturur. Her ping seach motorlari var yeni içerik kütügü arama motorlari için sitenizde ve degerlendirmeniz bildirir. WordPress de RSS beslemeleri ve tam site haritalari olusturabilir.

WordPress en blog platformu ziyaretçi üretmek blog yazilarini ve diger içerik hakkinda yorum saglar. . Büyüksehir sitesi “yapiskanlik: Bu büyük bir seçenek sitenizin kullanici etkilesimi izin zaman neden olabilir (Gerçekten de, onlarin yorum sitenizin olusturulan içerik eklemek beri, ziyaretçiler için bazi ek is yapiyoruz.)

WordPress size sundugu bu eklentileri binlerce herhangi yüklediginizde Siteniz fonksiyonlari ekleyebilirsiniz. Ortagidir pazarlamacilari sözcükleri otomatik olarak baglantilari olusturur eklenti seveceksiniz. Bu eklenti ile, hizli bir sekilde sitenizi iliskili istiyorum ortaklik kelimeler ve baglantilari olusturabilirsiniz.

WordPress çok islevsel ve verimli, birçok Adsense ve bagli kurulus yöneticileri iyi bir arkadas gibi hissedebilirsiniz.