Online varligini tirmandirmaya 10 yolu

Bir online is baslatmak için karar verdik. Sen gitmek için hazir bir web sitesi var ama simdi ne yapacagim hiçbir fikrim yok. Isletmeler bile internette, gecede basarili olmazlar. O zaman, is, baglilik, azim, baglilik ve kendinizi ve ürünleri inanç alir.

Yapmaniz gereken çok önemli bir sey bir online varligi kurmaktir. Satis haftanin sonuna kadar dökülen baslatmak için beklemeyin yani bu zaman alacaktir! Size itibar olusturmak ve is için saglam bir temel olusturmaya baslayabilirsiniz sonra, büyümeye ve satis artacaktir baslayacak.

Asagida bu hizlandirmaya yardimci olabilir 10 yolu vardir:

1. Sizin dön takdir – Müsteriler Eger onlari takdir göstermek gerekir bu kadar kolay gelip onlarin güvenini hak etmiyorum. Bu sorunuz varsa veya yardima ihtiyaciniz oldugunda müsterilerinize sunulacak. Olarak hizli bir sekilde yapabilirsiniz ve verimli olarak olabildigince tüm e-postalari cevap. Tatmin edici daha daha deneyimlerini yapmak için ekstra mil gitmek için istekli olun. Müsteriler her zaman dogru degil ama onlar gibi bunlari hissetmenize neden olabilir!

2. Gruplar ve Forumlar Üyelik – isinizi kurmak için e-posta tartisma gruplari, mesaj panolari ve diger forumlarina katilin. Kadar olabildigince katilin. Tavsiye, yardim, rehberlik ve sorular da sorun. Sadece reklam ve birakmayin!

3. Blog, Blog ve Blog – Bloglar kisa bir miktarda çok popüler olmustur. Blogging bir bülten veya ezine yazma gibi çok fazla. Yararli bilgi, kaynak ve daha göndermek istiyorum. Düzenli blog güncelleme ve interaktif hale. WordPress blogunuza baslamak için iyi bir yerdir.

4. Kullanici Dostu Web Sitesi – web, basit kullanici dostu ve kolay oldugundan emin olun. Gösterisli animasyonlar, müzik ve diger can sikma dolu sitenizin doldurmayin. Web sitenizde gezinmek ve müsterilerin sitenizi ne oldugunu bildirmek için kolay oldugundan emin olun. Ziyaretçilerinizin ne teklif bilemiyorum, onlar sadece disari kapanacak. Her zaman ziyaretçiler için kullanilabilir sizin iletisim bilgileri var. Dogru, dürüst olun ve iyi bir ürün ya da hizmeti sunmak. Eger Vegas’ta bir kumarhane olmadiginiz sürece, flas ve parilti gerek yok!

5. Facebook, Twitter, LinkedIn, vb, ama hepimiz kendi potansiyellerini için kullanabilirsiniz: – Sosyal Ag Biz tüm siteler biliyorum. Baslarken ve bu güçlü sitelerde aktif kalma, kisilerinizi genisletmek satis artirmak ve online varligini yogunlastirmaya son derece yetkin yolu vardir.

6. Arama Motorlari için Optimize – Eger arama motorlari için sitenizi gelistirmek Arastirma yollari. Alakali anahtar kelimeler, kalin basliklari, etkili meta etiketleri, bir site haritasi kullanin ve düzenli olarak güncelleyin. Bütün bunlar büyük arama motoru siralamasini artirabilir.

7. Madde Pazarlama – makale pazarlama gücü yilda artmistir. Henüz yazi ve makaleler göndererek degilseniz, size en kisa sürede olabildigince baslamak öneriyoruz. Makale yazimi zor olmak zorunda degildir. Sen büyük, teknik kelimeler kullanmak zorunda degilsiniz. Senin gibi yaz arkadasim bir sey yapmak nasil izin vardir. Yazinizin basit ve yararli olun. Bir kez yazili bir makale (sonunda kaynak kutusu dahil), Makaleler, Fikir Pazarlamacilar ve daha git, bu Ezine Makaleler gibi makale dizinleri göndermeden baslar olsun.

8. RSS – RSS Sizin abone güncellemeleri kisa özetidir “beslenir” alacak yeni bilgiler, satis, kaynaklar vs ile sitenizi güncellemek zaman abone bildiren bir araçtir. Bu geri sitenize tüm bu potansiyel müsterilere almanin harika bir yoldur. Sen RSSFeedReader ile ücretsiz yapabilirsiniz.

9. Isiniz bir Hobi Degildir – yanlislikla onlar para kazanmak için çok çalismak zorunda olmayacak düsünüyorum çünkü bu kadar çok insan bir is baslatmak. Benim itibar ve online varligini olusturmak için 14 saat – Ben ilk online basladigimda, 12 çalisiyordu. Birkaç yil sonra biraz yavaslatmak mümkün ama ben her zaman seyin üstünde olmasi ve benim is bayat büyümesine izin degil emin olmalidir. Hepimizin 12 yok biliyorum – 14 saat çalismak ama isinizi bir basari yapabilirsiniz daha, taahhüt kalmak ve is bir is olarak degil, bir hobi ya da bir sey yapmak için tedavi eger!

10. Video Pazarlama – video ile kendinizi ve is piyasasi için ögrenme online varligini üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Bu gün ve yas, bir video yapmak için karmasik bir kamera ve ekibi gerekmez. Sadece evde yapabilirsiniz. Video içine biraz planlama koymak, uygun elbise ve konusma becerilerini tazelemek. Eger etkili bir mesaj kizdirmak istiyorsaniz ve insanlar ciddiye almak istiyorum. Bir kez video olusturmak, site, blog ya da sosyal medya sayfasinda yazilan ve online varligini yükseltmek.

Bu pazarlama yöntemleri arastirma ve takip için hazir olun biraz zaman ayirin. Seylerin içine acele bazen yarardan çok zarar geri teper ve yapabilirsiniz. Yani, her zaman, ögrenme teknikleri genisletilmesi ve test ve mutlaka online varligini yükselmek olacak olun!