özel satis ile kar yükseltmek için nasil internet alisveris sepeti kurulumlari

Hiç bir özel satis için internet alisveris sepeti kurma düsündünüz mü?

Bazi yenilikçi restoran sahipleri bolluk dönemlerinde benzer bir yöntemi kullanmak veya özel etkiler kötü hava olmasi muhtemeldir oldugunda. Müsterilerden zaten hasat e-posta adresleri olmasi, onlar sadece bir gün için özel koymak ve e-posta listesi bildirir. Ortalamanin üstünde bir gün dönüsür Ne normalde kötü bir gün olurdu. Özel bir vizilti olusturur!

Ayni online dünya için geçerli olabilir. Web sitesinde satis halsiz tarafinda ise neden piyasa tesvik ve karinizi yükseltmek yollarini dikkate. Bir özel satis bunu yapabilirsiniz.

Nasil çalisir?

Belki de genis bir posta listesi var. Sinirli bir süre için özel bir indirim teklif Neden, 24 saat söylüyorlar.

Müsterilerinize e-posta ve bu% 20 indirim (veya ayarladiginiz ne olursa olsun sekil) ve sadece bir sonraki 24 saat boyunca geçerli olacagini yararlanmak için degerli üyelerine özel bir davettir açiklar.

Yüksek düzeyde alisveris sepeti yazilim paketleri onlara bir zaman siniri olabilir reklam izleme sistemleri ile birlikte gelir. Yani sadece 24 saat için reklam izleme baglanti kurmak ve gönderdiginiz satis mesaji ile müsteri tabanina.

Müsteri bir özel satis dahil edilmistir etkilendi. Herkes 24 saat siniri sonra da bulacaksiniz baglanti çalisirsa bu süresi doldu. Onlar gerçek bir özel satis oldugunu fark edecek ve gelecekte tekrar böyle bir promosyon çalistirirsaniz onlar ciddiye alacaktir.