özellikleri e-ticaret web sitesi var ne

E-ticaret web sitesi gereken bazi özellikleri vardir – ve ileride gerekli olabilecek bazi vardir. Dikkatle bakiyor ve ilk seferde dogru alarak size daha fazla satir asagi kendinizi çok para kazandiracak

Sinirsiz ürün ve sinirsiz kategori

Kolayca Web tasarimcisi bir sey degisti gerekir her zaman aramak zorunda kalmadan web sitenize kendi ürün ve menü kategorileri eklemek mümkün olmak istiyorum. Eger maksimum numarasi üzerinden giderseniz gizli maliyet olabilir gibi, çok ekleyebilirsiniz ürünlerin sayisinda herhangi bir kisitlama yok olup olmadigini kontrol edin – ya da daha kötüsü, sistem ele almak mümkün olmayabilir ve pahali bir yükseltme gerekebilir .

Içerik yönetimi

Muhtemelen her zaman talep edecektir bunu, yapmak için Web tasarimcisi güvenmek zorunda kalmadan – Bu nakliye ücretleri, is vb kosullari hakkinda bilgi – En iyi çözüm, web sitesinde metni degistirmek mümkün olmak istiyorum.

Bunun için, metin tabanli sayfalari kendinizi degistirmek için yerlesik bir içerik yönetim sistemi gerekir.

Admin kolay kullanimli

Kolay kullanimli admin alani bir olarak her gün kullanacaginiz gerekir. Kolayca, yeni siparisleri görmek müsteri ayrintilari görmek, yeni hisse senedi vb ekleyebilir ve bu tüm Admin veya kontrol paneli üzerinden yapmak kolay olmalidir edebilmek gerekir.

Kapsamli raporlama

Bu tür ürünler stoka yeni ürün üzerinde bilinçli kararlar olabilir vb böylece incelendi ne gibi ziyaretçi bilgileri raporlari görmek gerekir, ne vb Kapsamli raporlama damla gerekir ürünler gerçekten büyümek için kullanabileceginiz degerli piyasa istihbarat verir is.

Haber ve e-posta islevlerini

E-ticaret ile size bir e-ticaret sistemi için Bak özel teklifler, ürün güncellemeleri, haber vb göndererek, gelecekte tekrar sizden satin almak için tesvik etmek için mevcut müsterileri ile görüsebilirsiniz kesinlikle önemlidir o yerlesik e-posta listesi islevleri vardir.

Baglanti yöneticisi

Baglanti ortakliklar insa iyi arama motoru siralamalarini elde etmek için önemli bir araç oldugu gibi disari Web tasarimcisi güvenmek zorunda olan diger web sitelerine baglantilar ekleme yetenegi, çok önemlidir. Bir baglanti yöneticisi içeren bir sistem arayin.

Arama motoru optimizasyonu

Söz konusu arama motorlari olan, baska degerli bir özellik olusturdugunuz her ürün sayfasi için Meta etiketleri belirtmek için yetenegidir. Meta etiketleri arama motorlarina sayfanizin ne hakkinda oldugunu belirlemek için kullandiginiz “gizli kod”, böylece her ürün için en alakali anahtar kelimeler koyabilirsiniz emin yaparak, sitenize büyük bir avantaj verecektir vardir.

Diger özellikler

Bu özel, bestseller bölüm, tavsiye ögeler vb, böylece ileride gerekebilir ne ileriyi düsünme ve dahil herhangi bir web tasarimcisi sormak gibi bir e-ticaret sitesi olarak alabilirsiniz birçok özellik, simdi o kadar vardir bu daha sonraki bir tarihte koymak almak için çok daha ucuz olacak.