sizin yarariniza tarama pci kullanarak

PCI tarama avantajlari

Yil geçmis birkaç büyük kredi karti sirketleri birlikte aldik ve kredi kartlari islemek istediginiz online isletmeler için sartlardan bir ile geldi. Onlarin umut bu hassas bilgileri ile ilgili söz konusu oldugunda kendi sorumluluk azaltilmasina yardimci oldu. Tamamen dolandiricilik kendilerini korumak için bir yol olsa da, onlar PCI Tarama ile koruma maksimum miktarda almak için bir yol olusturduk.

PCI Tarama kredi karti sirketleri izole, ancak online sirketlerin kendi çikarlari için kullanabilirsiniz Sadece. Is yapiyor ve PCI Veri Güvenligi Standartlari tatmin ederken, sirket büyük korsan yol bloklari insa, ve web koruma güvenli önemli ilerleme yapiyor. Sitenizin ne kadar iyi korunan farkinda bu yüzden PCI Standartlari ödevini yapmak esastir ve bunu güvenli hale getirmek için baska adimlar atmasi gerekip gerekmedigini. Bu çogunlukla, dedi, PCI Sertifikasyon teklifleri ile gelir korunmasi oldukça kapsamli

Benim için, çevrimiçi alisveris oldugumda, her zaman daha önce hiç gitmedim bir web sitesinden bir sey satin almak beni endiseli yapar. Ancak, güven mühür yayinlanmistir, ve site üçüncü bir sahis tarafindan dogrulandi biliyorum oldugunda, bu bana çok daha güvenli hissettiriyor. Tüm bu arastirma yaptiktan sonra, ben PCI Sertifikali veya dogrulanmis en azindan, üçüncü partide olmayan bir siteden bir satin alma yapmak asla biliyorum.

Kenara is için koruma sunan, PCI Tarama ile gelebilir baska bir avantaji sizin için daha satis! Eger PCI Sertifikali oldugunuzu duyurdu bir mühür gönderdiniz varsa, potansiyel müsterilerin sirket çok ciddi sekilde emniyet ve güvenlik aliyor bilir. Tüketicilerin daha güvenli hissediyorum daha güvenen ve sitenizde bir sey satin olasiligi daha yüksektir.

PCI Tarama kesinlikle para ve zaman büyük bir yatirim, ancak sizin yarariniza kullanirsaniz sorun deger itys!