Dahle 136 giyotin 36 kisaca bir göz – kagit kesici

Dahle 136 Giyotin 36 “kagit kesici oldugunu agir birim poster, mat kurulu, köpük montaj kurulu ve diger ortamlar kesmek için tasarlanmistir. Solingen çelik biçaklar zemin ve titiz standartlarina temperli. Giyotin en kendinden ayarli sikma bar kaymasini önlemek için güvenli bir malzeme tutar. hassas ölçümler için ölçek çubugunda T-kare ve 90 derecelik açilarla kilitlenebilir Dahle kesiciler özelligi. hassas ölçümler için 1 “Izgara, Metal fan muhafazasi, biçak Solingen yapilmis patentli egimli biçak el ayirir yetkisiz kullanimini önlemek için kilitlenebilir çeliktir. Folyo, Karton, Kart Stogu, Insaat Kagit, Köpük Çekirdek, Illüstrasyon Kurulu, Etiket Stok, Laminasyon Film, Kagit, Fotograf Kagidi, Fotograf Film, Plastik Filmler, Özel Kagitlar, Parsömen: Asagidaki keser.

Hizli bir genel bakis

* Bir defada 40 yaprak keser
* Kendinden ayarli kelepçe güvenli malzeme tutar
* T-kare kilavuz dogruluk saglar kilitlenebilir
Üst ve alt * Metal ölçek çubugu
Matboard ve poster kesim için * Mükemmel

ek bilgi

upc 076769136007
Almanya: üretilen
Manuf parçasi # 136
Model 136
agirligi 95,0000
boyutlari 40 1/2 “X 34”
nakliye agirligi 95
beklenen gemi tarih 1-3 gün
Üretim, malzeme ve montaj Garanti 1 yillik sinirli garanti
max “uzunluk 36 kesme
sayfalik kapasite 40
kilavuzu türleri inç, metrik
tabani ahsap
el kelepçe
güvenlik kalkani evet
tablo boyutu 40 1/2 “x 34”
el kesmek için biçak mekanizmasi
ben ise evet biçak bileme
malzeme kesme yetenegi karton, kart, insaat kagit, köpük, folyo, illüstrasyon kurulu, etiket stok, laminar film, kagit, fotograf kagidi, fotograf filmi, plastik filmler, özel kagitlari, vellums

Eger kagit veya 700 bir yigin tek bir yaprak kirpma ilgilenen olsun, Dahle kagit kesme size arzu sonuçlar verecektir. Dahle biçaklari Eger yetenegi kagit kenarindan en küçük parça tiras veren bir kendiliginden bilenen hassas mezun kenar var. Bu sonuçlar deneyim kesme ve bileme 75 yildan fazla elde edilir.

Dogruluk konularda profesyoneller Dahle tercih zaman. Bizim Alman mühendislik kesme makineleri mezun hassas, Alman Solingen çelik kendiliginden bilenen biçak vardir. Bu biçak her iki yönde kesim ve mükemmel honlanmis kenari kullanilir her zaman korur. Neden baska bir sey ile resimlerinizi güven? Tecrübesi 75 yili askin, bizim ürünleri, kisisel ve profesyonel hem de kaliteli ürünler en siki güvenlik standartlarini karsilayacak sekilde tasarlanmistir. Eger sorunsuz çalisma uzun yillar hizmet verecektir kaliteli bir ürün satin almak üzeresiniz bilmek huzuru olabilir.