düsük, düsük fiyatlarla tasarimci günes gözlügü nasil

12. yüzyilda Çin’de, mahkeme hakim süpheli ve tanik izgara ise gözlerini ve yüz ifadeleri gizlemek için dumanli kuvars panelleri giydi. Bu cihazlar, tarihçilere göre, bugün bildigimiz modern günes gözlügü en eski izleri vardir.

Adindan da derivable hemen çagrisimlari ragmen, günes gözlügü bir çift sadece günesin isinlarindan takan gözleri korumak içindir degildir. Yillar boyunca, günes gözlügü sadece programi asan ve moda alemine yükselmis var.

Gerçekten de, günes gözlügü – özellikle tasarimci günes gözlügü – tüm elestiriler bu gün vardir. Chanel, Gucci, Ralph Lauren, Bvlgari, Christian Dior ve seviyor sadece insanlar hakkinda gaga gidiyoruz klasik markalarin bazilaridir. Özellikle markalar için popüler oldugunu söyledi spor günes gözlügü göz önünde açik severler – – Park’in gibi Oakley gibi markalar, daha genis bir kitleye Ray-Ban ve Rudy Proje itiraz ama moda hiyerarsisinde bir düzey veya iki alt olarak kabul asla.

Tasarimci günes gözlügü, ancak, ucuz asla. Çogu insan için, onlar da, uygun fiyatli asla.
Bu tasarimci günes gözlügü bir çift sahip olma fikri tamamen terk edilmesi gerektigi anlamina gelmez. Aksine, size mümkün olan en düsük fiyata tasarimci günes gözlügü bir çift satin alabilirsiniz bazi denenmis ve test edilmis yolu vardir. Eger büyük magazalarda bu güzel parçalari bagli fiyat etiketi razi olmak zorunda degilsiniz. Daha iyi bir pazarlik bulmak için diger satis deneyebilirsiniz.

– Birçok perakendeci toptan fiyatlarla tasarimci günes gözlügü satmak için gelemez. Bu perakendeciler ve tedarikçi kendisi arasinda bir satis için sadece kanallar olarak hizmet veren, örnegin damla nakliyatçilar ile ortak olabilir.

– Birçok perakendeci çünkü onlar anne sirketlerin kendilerini özel teklifler sunuyoruz tasarimci günes gözlügü için önemli indirimler sunabilir. Örnegin, D & G belirli bir perakende magazasi tarafindan siparis her 10 çift için tasarimci günes gözlügü ücretsiz bir çift sunabilir. Bunun yerine ücretsiz çifti tutmak, perakende magazasi 10 diger çiftlerinin fiyat azaltmak ve piyasada rekabet edebilecek seviyeye edebilmek için satmak için tercih edebilirsiniz.

– Bazi online magaza markalarin dogrudan stoklarini olsun. Ödemek için hiçbir kabzimal vardir. Esyalar için ek isaretleri empoze hiçbir broker vardir. Iliski marka online alisveris arasinda dogrudan bir, bu nedenle, isaretleri az ve fiyat düsük tutulabilir.

Tasarimci günes gözlügü bir çift satin almak için mi planliyorsunuz? Bazi ilk reklâm mi, ve yüksek kaliteli aksesuarlar aslinda daha düsük fiyata satin alinabilir sasiracaksiniz.