e-ticaret ile ilgili en büyük efsane – ezilmis

Bu internet yapilacak kalan para oldugunu birçok kisi tarafindan popüler bir varsayimdir. Ebay de bu büyük çocuklar, Google, Yahoo, MSN ve Amazon tüm pasta yedim. Ya da bildigini sanir.

Yanlis! Simdiye kadar Internet üzerinde yapilacak daha fazla para vardir. Pasta her geçen gün daha büyük ve daha büyük oluyor.

Insanlar internette ve merak üzerinde rekabet bakin, nasil para kazanmak için gidiyoruz?

Sadece dünya çapinda bir pazar, Internet boyunca gelmeden önce en companines tarafindan ulasilmaz bir basari faydalanarak – Bana nasil anlatayim.

Internet ticaret satis simdi tüm perakende gelir 12% olusur. Bu 2012 yilinda% 25 ulasmasi bekleniyor. Tamam,% 75 hala çevrimdisi satis ait olacaktir.

Ama benim mizah, nasil bu çevrimdisi isletmeler birçok dünya çapinda bir pazar hedef edebiliyoruz? Daha spesifik olarak, nasil bu isletmelerin çogu sadece yerel semt veya sehre satmak? Ve nasil bu isletmelerin çogu günde 24 saat çalisir?

Gerçek dünyada is yapmanin maliyeti artarken, online perakende yapmanin maliyeti azalmaktadir. 1.999 maliyeti 40 Bir etki alani adi rezervasyonu için simdi size $ 8 ya da daha az bir tane satin alabilirsiniz.

Her yil, online olacak insanlarin sayisi artmaktadir. Her yil online almak ve müsteriye dönüsür bu yeni insanlar girmeleri için bir firsat, kaçirilmamasi gereken bir firsattir.

Eger Internet üzerinde yapilacak para hala olup olmadigini merak ediyorsaniz Yani, daha iyi olduguna inaniyorum istiyorum!