ödemenin zaman ve kaynak tasarrufu

Ben fatura ödeme seviyorum. Benden önce pek çok kisi gibi, ben online bankacilik dünya üzerinde bagimlilik gelistirdik ve tüm sundugu. Elektronik ödeme damga satin alma ve bir posta kutusu alma, yazma gerektiren ve kontrol etmez ödeme daha kolay bir seklidir. ödemenin faturalari her ay zamaninda ödenir emin olmak için en fatura ödeme programlari içinde hizli ve kolay kurulabilir ve her ay bunu planlamak için zaman gerek yok.

Sunu kabul edelim ki – her ay ayni fatura olsun. Kenara bu birkaç saglik faturalari, araba faturalari veya gelebilir diger çesitli ögeleri, kablo, internet ve telefon faturalari her ay ayni vadesi ile ayni zarf içinde ayni zamanda geldi. Bu ödemenin ne yazik ki ve biz zevk yasam konforlari birçok yasamaya devam emin olun bu faturalari ödeyerek gerekli bir kötülüktür.

Ben birkaç yil önce fatura sevincini ödeme kesfetti ve simdi her sey için kullanabilirsiniz. Benim banka izin özellikleri genisletmeye devam ediyor. Simdi benim faturalari çogu elektronik böylece bir zarf harcamak zorunda degilsiniz teslim ve ben geldi oldugu e-posta ile bir not almak olabilir. Uzun bir süre benim ödemeler çikti o tam gün yönetme kontrol sevdim çünkü ödemeler otomatik olarak benim çek hesabi çikan sahip kavramini reddetti.

Bir gün, benim ögrenci kredi ödeme öderken, ben otomatik kesinti tarafindan yinelenen bir ödeme kurmak eger daha düsük bir faiz orani alacak kesfetti. Ne bir anlasma! Ben kesinti kurmak bu yüzden ekstra para tasarrufu dayanamadi. Simdi, benim araba sigortasi, ögrenci kredileri ve HOA aidat otomatik olarak gelen tüm. Var Bu harika ve kolay ve ben her ay bu konuda düsünmek zorunda degilsiniz. Ayrica, bana tutarlar kendimi girmek için fatura ödeme programina gitmeyi zaman ve enerji tasarrufu saglar.

Hala online bankacilik, güvenli olmadigini dogrudan mevduat korkutucu ve banka her seyi berbat olabilir o zaman zaman argümanlar duydum. Ancak, online bankacilik benim birkaç yil içinde benim kredi sendika bir hata yapti olmamisti. Ben sadece bir kez istihdam benim yerden bir dogrudan mevduat almadi ettik ve ertesi gün tespit edildi. Sadece bir kez iki kez Hesabimdan alinan bir yasa tasarisi vardi – bir ay içinde ödeme çift – ve ertesi gün düzelttim. Elektronik islemlerin hizli ve kolay islemek için ve hizli ve düzeltmek kolaydir. Fatura banka sundugu hizmetleri ödeme tanimak için zaman ayirin.

Kontrol yazarlar dünyayla yavaslama vardir. Bu çek defteri kurtulun ve bu çek yazma dur! Eger çek yazma ile çikis hatti yavaslatmak zorunda günler artik geride kaldi. Eger fatura zamaninda geldiginde, böylece önceden check gün posta zorunda geride kaldi günü olmalidir. Bill ödeme gelecegin yolu ve gitmek için bir yoldur. Hesaplarinizi yönetmek ve zaman ve para tasarrufu, düzenli ödemeleri ayarlayin. Bugün seçenekleri göz atin!