Online dergi için alisveris

Abonelikleri satin alirken çevrimiçi kapagi fiyatindan önemli bir yüzdesini kaydetmek için bekliyoruz, ama tüm büyük sitelerde ayni olmasi sunulan fiyat bekliyoruz. Dergi abonelikleri üzerine Fiyatlandirma sabit bir minimum fiyat var ve mesru perakendecilerin büyük çogunlugu tam olarak minimum fiyat talep edecektir. Bu ek özellikler (örnegin kullanilabilir hediye kartlari ve yenileme hatirlatmalar gibi) gibi özelliklere bagli olarak ve güvenebileceginiz eminiz hangi site dayali satin almak için web sitesini seçin. Bu yenileme için zamani geldiginde sizden duymak yoksa bazi siteler otomatik olarak yenilenmesi için ödeme yapilmasi gerekecegini unutmayin. Size istiyorum ne degilse, açikça sirket politikalarini okuyun.

islem süresi
En yayincilar bir anda birkaç sorunlari için adres etiketleri yazdirabilirsiniz posta isleme merkezleri kullanin. Yeni siparisler için etiket genellikle etiketlerin sonraki çalisma kadar yazdirilmaz. Ayrica, en dergi nakliye önceden yazdirilir ve her baski baski gerçek zamanda abone miktari sadece önceden tahsis edilir. Bu kez farkli yayin göre degisiyor olsa da bir sonucu olarak, dergi sanayi aylik dergi ve üç aylik abonelikleri için haftalik dergi ve 8 ila 12 hafta boyunca 4 ila 8 hafta abonelikleri için standart bir “teslim süresi” vardir.
Eger beklenen süre kez içinde aboneliginiz ilk sayisinda almadiysaniz, sik sik siparis durumu için derginin web sitesini kontrol edebilirsiniz.
Tatil için siparis
Alici zaman hediye vermek de-elinde bir sorun beklemedigini, çünkü dergi popüler bir geç tatil hediyesi. Birçok dergi web sitesi hediye abonelikleri ile bir kart göndermek, stoklama doldurmak için bir sey yok yani.

Erkekler için en popüler dergisi hediye fikirleri erkek dergileri ve fitness dergiler vardir. Kadinlar için, tatil dergiler en popüler hediye ve çocuklar, bulmacalar ve hayvan ilgili dergiler hediye listesi üst içindir.