Tabanli online ev baslamadan 5 rs, nakliye internet isletmeler parçasi bir damla

Potansiyel sonucu arastirma olmadan bas-ilk sey içine atlama iyi bir fikir-size asla yeterli diger, basari sansinizi artirmak için ve hizli sonuç elde etmek için kelime-için para kazanmak için bunlari yapmadan önce online is girisimler baslamadan arastirma gerekir ev tabanli internet is çevrimiçi. Iyi rehberlere için, nis alanlarda arastirma ürünler ve tedarikçiler için anahtar kelimeler, arastirma arastirma, arastirma: dahil olmak üzere böyle bir damla nakliye internet is olarak online is girisimler baslatirken basari düzeyini artirmak için kullanilabilir arastirma 5 ana alanda vardir, / forumlar ve iyi hosting için arastirma.

Arastirma nis alanlarda

Olmasini istediginiz ev tabanli internet is ne tür karar verirken, çok az rekabet ile özel bir alan için bakmak istiyorum. Bu tür elektronik ya da bebekler gibi, odaklanmak için rekabet gücü yüksek bir alani seçtiginizde, yatirim getirisi elde edecek önce çok daha uzun bir zaman alacak ve bir seyler hareket almak için çok daha fazla yatirim gerekir. Bir nis seçmek için bir yolu ilk önce çogu ev is bir is için ilgilenen kategoriler genel bir listesini yapmaktir. Fikir bir listesi var sonra, genel kategorilerin her biri için alt konulari olusturabilirsiniz. Cep telefonlari, mp3 çalarlar, ya da karaoke ekipman; Listenizde elektronik koyarsaniz Örnegin, bir elektronik türleri içine alt bölümlere olabilir. Genel kategorilerin her biri için, birçok akliniza gelebilecek bu alt konular ve ilginizi çeken olusturun. Bu online is girisimler baslayarak bir sonraki “R” için üzerinde durulacak listesi asagidadir.

anahtar kelime arastirma

Hangi ürünleri satmak istiyorum belirlenmesi anahtar kelime arastirma gelmelidir. Anahtar Kelimeler internet arama insanlar aradiginizi bulmak için arama motorlari içine yazdiginiz tek kelime veya kelime grubu olabilir. En iyi sonucu evden para kazanmak için, sik sik aranir anahtar kelimeleri bulma odaklanmak istiyorum, ama arama motorlarinda birçok arama sonuçlari açmazlar. Bu durumda, bu insanlar ariyoruz bilgi veya ürün saglayan anahtar kelime veya yazdiginiz ifadeler, ancak birçok web siteleri ile ilgili bilgi ve ürünleri için bir talep var demektir. O anahtar kelime seçmek için olsaydi, az rekabet olurdu.

Son adimda olusturdugunuz alt konular listesini kullanarak, sadece Google gibi bir arama motoru içine alt konular ile ilgili birkaç kelime ve ifadeler yazarak anahtar kelime arastirma baslar. Arama sonuçlari milyonlarca kadar dönerse, ya daha küçük bir nis bulmak ya da tamamen bu fikri unutmak gerekir. Çok rekabetçi alt konulari çizmek ve büyük bir rekabet yok fikirlerin takip.

Bir kez fikir daha daralmis listesi var, bir anahtar kelime araci yararlanabilirler. Simdi çok sayida bu tür Google Adwords Kelime Araci (https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal) gibi araçlar mevcuttur, ve Overture, Yahoo parçasi (vardir http://inventory.overture.com/d/searchinventory/ öneri /). Özgür (http://www.wordtracker.com/) için anahtar kelime arastirma araci bir deneme sürümünü deneyebilirsiniz Wordtracker.com, vardir. Bu araçlarin her biri ne siklikta belirli bir anahtar kelime veya kelime belirli bir ayda aradi ve ayni zamanda ilgili aramalarin listesini ve ne siklikta bu ifadeler aranir oldugu hakkinda bir fikir almak için izin. Bu siz de, bir ev tabanli internet is için birkaç yeni fikirler yardimci olacaktir. Aldiginiz numaralar tam olmayacak ve özel arama motorlarina bagli olsa da anahtar kelime öbekleri biri sadece bir ay içinde 11 aramalar alirsa, hemen hemen bunun için bir talep pek bir sey yok varsayabiliriz!

Ürün ve Nakliyeci Arastirma

Evden para kazanmak istiyorum Bazi insanlar bir ev tabanli internet is satilan olabilir kendi ürünlerini yok çünkü düsünüyorum. Bir online is baslatmak için kendi ürünleri olmasi gerekmez. Bu yüksek kaliteli ürünler sunmak ve damla nakliye düzenlemeleri kurmak tedarikçileri ile ortak olabilir. Birak nakliye isletmeler müsterilerinize ürün için araciligiyla siparis izin ve ürünleri tedarikçi tarafindan sevk edilir, müsteriye dogrudan. Bir envanter ya da bir sey olmasi gerekmez! Çok fazla rakip ya da düsük kaliteli bir ürün seçimi için hizinizi engel ve hatta basari tehlikeye atacaktir. Iyi taninmis ve deneyimli tedarikçileri bulma mal derhal ve güvenli bir sekilde müsterilerine teslim edilmesini saglayacak, ve bunlarin çogu da müsteri hizmeti sunmak olacaktir.

Iyi dropshippers bulmak için tavsiye tek bir sitede www.WorldWideBrands.com oldugunu. Onlar sürekli güncellenen veritabanina ömür boyu abonelik için bir kerelik ödeme sunuyoruz. Onlarin sik ve arsivlenmis podcast çok çok bilgilendirici.

Iki “R”, bir nis alan arastirma ve yüksek kaliteli tedarikçiler için arastirma birlikte yapilmalidir. Eger satmak için bir alt ürün seçerseniz birkaç rakiplerle iyi hedeflenmis bir nis alan bulma hiç iyi yapacagiz. Ayni sekilde, son derece rekabetçi bir nis satmak için iyi bir ürün seçerek sonuçlari elde etmek için çok daha zor hale getirecek daha kisa zaman ve ilk basta, size yapacagiz daha ürününüzü tanitmak için daha fazla para harcama bitirecegiz.

Part Two hizli basari saglamak için iyice arastirilmasi gereken son üç alanda götürecek “5 R Tabanli Online Ana Baslangiç ??için var, Shipping Internet Is Birak”. Sen, danisman bulmak için ögrenmek magaza online olsun, ve en önemlisi, insanlar aslinda deposundan AL bulmak için nasil! Edecegiz