tasarim seçilen yönlerini açti sürücü güç

Bilim ve teknoloji “on sehir” projesi Bakanligi baslar gibi, LED aydinlatma bir kez daha ortaya çikan sektörlerde artis yola etti. Bu noktada, sirketler sektörün endüstriyel gelisme tüm sanayi zinciri büyüdü yardimci oldu LED katildi. LED aydinlatma endüstrisinin gelisimi çok hizli bir sekilde, enerji tasarruflu ek olarak, ayni zamanda daha fazla avantaji vardir, ve yeni ve benzeri görülmemis aydinlatma çözümleri sunmak.

LED sürücü güç alaninda, simdi Mau master sektör lideri olarak Shenzhen güç Corporation gelistirilmesi yolu, efsanevi oldu. Out LED sektöründe koku duygusu, Mao dümen Gu Yongde ana güç 2006 yilinda ekibi açti ve LED güç arastirma ve gelistirme basladi. Bugün, Mau ana güç dünyanin önde gelen teknoloji lider örnek olan, en güvenilir üreticileri için çözümler sürüs LED Sokak lambasi akilli için yapilmis, LED sokak lambalari Akilli sürücünün egilim yol vardir.

LED sürücü güç kaynagi güç

Ezbere LED isiklari temel bir parçasi, dogrudan LED sürücü güç LED aydinlatma karari iyi ya da kötü oldugu gibi güç kaynagi LED.

Her seyden önce, yapi tasariminda, Açik LED sürücü güç siki bir su geçirmez fonksiyonu olmasi gerekir, aksi takdirde, dis sert çevre dayanamaz, Su yalitim süreci gereksinimi ve sulama ihtiyaçlarini tutkal yapistirici teknoloji yapmak, su anda Mau Shuo tutkal teknoloji ürünü su geçirmez hale getirir IP68 düzeyine.

Ikinci olarak, LED sürücü güç kaynagi yildirimdan korunma özelligi de önemlidir. Güç kaynagi yok yildirim koruma fonksiyonu ise is disinda, firtina yasamaya baglidir, dogrudan aydinlatma bakim maliyetleri artirmak, LED lamba ömrü etkileyecek;

Son olarak, hammadde seçimi, güvenilirlik yasam ihtiyaçlari, fonksiyonlari ve yeterince iyi istediginiz özellikleri karsilamalidir. LED cips Teorisi artik ömrü 100,000 saat ve eslestirmek istiyorsaniz sektöründe bileseni uzun ömürlü, anahtar bilesenleri seçimi mükemmel DMT, DVT-kanitlanmis yönetim, uzun ömür ve güvenilirlik gereksinimlerini saglamak için, aksi takdirde hayat yeterli güç, olmalidir lamba ömrü kadar 50.000 saate kadar ömrü boyunca simdi Mau ana güç elde edilemez.

Bu nedenle, LED güç kaynagi güvenilirlik enerji tasarrufu LED gelistirme, LED sürücü güç, yüksek performans, geleneksel lambalara göre daha uzun ömürlü, LED gerçekten endüstriyel gelisme tesvik, enerji tasarrufu yapabilirsiniz desteklemek için temel olusturur.