video ve ses seviyesi e-ticaret kar olacak

Internet pazarlama alaninda yeni trend video, ses, ve müsterinin ilgisini tutmak için animasyonlar oldugunu. Alt satirinda her e-ticaret is sahibinin ana endise ROI (yatirim getirisi) azalan vardir.

Karlarini artirmak için firsat gerçek, ama her sey gibi, araçlar dogru kullanilmalidir. Bu ‘yeterince iyi’ gerçekten bir alan degil ‘yeterince iyi.’ Internet Medya kalite baska bir medya kalitesi kadar önemlidir. Bu amcan fotograf çekmek, ya da çocuk bir satis adim yapmak için ücretsiz-indir animasyon komut dosyasi kullanmak izin onun dogum günü hediyesi dijital fotograf makinesi kullanmasina izin için hiçbir zaman.

Evinizde bir web cam ile bir video çekmek için çalismayin. Video yapmak için bir stüdyo kiralama. Maliyeti 500 $ olabilir – 1000 $ ama sonuçta profesyonel olacak. Aynaya iyi bir uzun göz atin. Eger sirket satma hakkina sözcüsü mi? Yürüyüs yürür ve konusma konusan profesyonel bir konusmaci, içine 200 $ yatirim kolayca on kat kendini ödeyebilirsiniz.

Dijital ses kayitlari da önemli olmalidir. Dogru odasinda bir satis sahasi, ya da bir dolap kaydetmek ve daha sonra düzenlemek mümkün olabilir. Ama, bir profesyonel mikser ile stüdyo zaman bir saat bile yavas indirme süreleri ile, kolay anlasilir bir klip olusturur.

Ayni slayt gösterileri için de geçerlidir. PowerPoint ve Movie Maker ögreticiler ve kitap promosyon videolar için tamam, ama satis sahasi için. Bir ses kalibi ile bir statik resim satmaz – bugün degil eglence nesil. Bu kitlenin beklentilerini degil, kendi dikkate almak önemlidir.

Pazarlama ajanslari web üzerinde satin aliyor kim dikkate alindiginda, kim bilgisayarlar, eglence için web sörf yapiyor, ve hedef demografik bir satin alma yapmak için internet kullanimi büyük olasilikla, onlar sonuca Medya Matters oldugunu. Sahibi Altinda 40 nesil para var ve çevrimiçi harcamak büyük olasilikla. Ne yazik ki bu ‘eglence nesil’ birçok isletme sahipleri pazarlama hakkinda bilmek dar ortam olusturma hakkinda daha fazla biliyor.

Bu animasyon için bize getiriyor. Çogunluga atlama birçok medya sirketleri var. Onlar ‘serin yeni’ satis araçlari isletmelerin satmak için animasyon ve dijital animasyon görüntüler yaratiyor. Bu 30 saniyelik bir arka plana sahip bir kadin bilgisayar ekran boyunca ayirir klip, ve potansiyel müsteriler için görüsmeler için 1500 $ ödemek için makul bir fiyat gibi görünebilir. Bu holografik illüzyon oldukça çarpici olabilir – ama satmaz.

Aslinda, geri alicilar vazgeçirmek olabilir. Animasyon durdurmak için dügmeye görmek için kolay olmalidir. Ne yazik ki, potansiyel müsteri tekrar tekrar, ayni mesaji dinlemek zorunda kalir. Iyi bir fikir satin simdi sayfadaki resim koymak olabilir – diger araçlar istemci satmak izin.

Ucuz animasyonlar satmiyoruz. Bunlar sayfa yükleme süresi yavaslatabilir, ve imkansiz eski bilgisayarlar ile potansiyel müsterilere binlerce sayfa indirmek için yapabilirsiniz.
Sonuç:

Ses ve Görüntü satmak için kanitlanmistir. Onlar ilgi tutmak ve potansiyel müsteri reklam tiklayin veya simdi satin kadar sayfa tiklama görmek için beklemeden satmak için daha kolay hale pasif. Ancak, önemli faktör kalitedir.