bana on dakika ver ve dropship basari için sirlarini verecegim

Eger gerçekten iyi bir gelir çevrimiçi kazanmak ister misiniz? Kaybedenler banner tiklama ve okuma e-postalar sent kazanç, bloglar ile “para çevrimiçi yapmak” olsun. Whiners hiçbir sey is sikayet edelim. Baskalarinin en kesfetmek istemiyorum firsatlari kesfetmek.

Dropship e-ticaret is böyle bir firsat mi? Diger piyasa üzerinde doymus oldugunu iddia ederken pek çok insan, öyle düsünüyorum. Ve her ikisi de haklisin – Piyasada gerçekten ne yaptigini hiçbir fikrim yok insanlarla doymus yaglardir. Bu insanlar her yerde ve çok yüksek fiyatlarla satmak olanlarla bulunabilir ayni seyler satmaya çalisan ile doymus oluyor.

Dropship is ile Kazanç bunu dogru yapmazsaniz bir kayip nedenidir. Ben bana nasil dogru yapmak için söyleyeyim, kayip nedenleri gerekmez varsayiyorum:

Kaliteli sunuculari bulabilirsiniz. Bu, tüm çok önemlidir. Hiçbir kaliteli tedarikçi varsa, satmak bir sey yok. Eger “açilan gemi tedarikçiler” için “googling” 5 dakika orada alacak düsünüyorsaniz, kötü yanilmaktadirlar.

Eger internet üzerinde bulabileceginiz dropship sirketlerin çogu ya çirkin dolandiriciligi ya da sadece saticilar vardir. Iyi tedarikçiler bulmak dropship is basarinin anahtaridir.

Toptan ticareti ile nakliye damla birlestirin. Eger iyi bir damla gemi sunuculari bulabilirsiniz sonra, satis kolaydir. Ve kolay her sey gibi, tek basina çok yüksek gelir getirmez. Bunun yerine herkes gibi yapmanin, biraz çaba ve toptan satin malzeme satan ile dropship ürünleri birlestirir. Toptan satin bunu yapmak için çok tembel oldugu için önde çogu insan adim koyar. Ayrica kendi ambalaj ve hatta bazen marka yapalim.

Çogu gibi tembel olmayin ve ödüllendirilir.

Sadece bir magaza yapmayin. Çogu insan OsCommerce gibi ücreti e-ticaret yazilimi almak, ucuz bir web magazasi koymak ve büyük karlar bekleyin. Iyi tedarikçiler var olsa bile basit bir web magazasi ile güzel kar yapabilirsiniz, beni yanlis anlamayin. Ama öne ve daha fazla para kazanmak istiyorsaniz, burada bitmiyor.

Insanlar bir sey satin almak istediginizde için ne arama düsünüyorum. Görüsler, egitim, tavsiye, videolar … – Size birkaç fikir vereyim Web saklamak için bunlardan bazilari ekleyin ve degeri yerine düsük fiyatlarla müsteri çekmek.

Bir Catablog kullanin. Eger muhtemelen dropship envanter çok daha fazla satacak ürün incelemeleri, egitim ve ilgili içerik içeren bir blog (bir “catablog”) olusturursaniz, yukaridaki nokta uzatmak için. Iyi dönüsüm ek olarak, büyük olasilikla saklamak için çok daha fazla arama motoru tahrik Ziyaret alirsiniz – arama motorlari web magazalari sevmiyorum çünkü. Içerik gibi.

Alternatif çözümleri deneyin. Ebay deneyin, ama sadece gidip açik artirma göndermeyin. EBay basari, satin kitap sirlarini ögrenin, sizin egitim ve yaraticilik biraz yatirim. EBay magaza% 90 nasil satmak için hiçbir fikrim yok tembel insanlar olusturulur. Biraz çaba ve bunlari daha iyi yapacagiz.

Eger dropship gayrimenkul hakkinda duydunuz mu? Bu isin çogu insan hakkinda hiçbir fikrim yok ne baska bir alternatiftir. Bu büyük bir potansiyel gizler, çünkü bu konuda bilgi edinin ve deneyin.

Birak nakliye ilk dropship tedarikçiler için imzalamak ve kar beklemek, ucuz bir web barindirma OsCommerce atmak için sadece anlamina gelmez. Bu teknikleri ve stratejileri yükleri ile ayrintili bir is.