bir e-posta listesi eve getiriyor

E-posta listesi asit testi temizler olmadigini kontrol edin

Bu online pazarlama gelecek girisimciler arasinda büyük bir popülerlik vardir kanitlanmis bir gerçektir, bu. Bunlar piyasada siki bir rekabet hayatta kalmak için uzun için Internet patlamasi göz ardi edemeyiz biliyorum. Bu nedenle bile basarili dogrudan pazarlamacilar Internet pazarlama dogru seyir baslamistir.

Onlar müsteri veritabani ilgili, dogru e-posta eklenen adresleri varsa Yaklasan girisimciler hem de büyük devleri çevrimiçi pazarlama iyi anlayan sadece bir basari olabilir. Bu kadar çok e-posta listeleri saglayicilari piyasada mevcut ile dogru bir seçim zor hale gelmistir. Ancak, herhangi bir e-posta pazarlama satici ne olursa olsun akilda tutulmasi gereken birkaç sey vardir. Bu seyleri kontrol:

Opt-in e-posta listesi

E-posta kampanyasi yayiyoruz emin olun önce sahip e-posta listesi kesinlikle izin tabanli. Onlar yabanci gelen e-postalari bulursaniz e-posta alicilari tepki çok duyarlidir. Içerik yararlidir önemli ve ilgi bu opt-in çift gitmek için kötü bir fikir degil yok.

Metin, HTML ya da her ikisi

Bu satin aliyor listede herhangi bir biçimde mesajlari (HTML, Metin, vb) yönetmek olup olmadigini bilmek önemlidir. Sadece metin mesajlari izin verebilirsiniz tercih listeleri vardir. E-posta listeleri de HTML postalari izin bile, hem de metin biçiminde ayni okuma bir seçenek göndermek için unutmayin. Bu ayni zamanda e-posta baski almak isteyen alicilar için yararli olacaktir. Kolayca de grafik gönderebilirsiniz, ayrica bir HTML-sadece e-posta listesinde, sen kontrol etmelisiniz.

‘Konu’ ve hat ‘Kimden’

Bu alici ile tomurcuklanan iliski yapmak veya zarar verebilir en önemli iki alanlardir. Konu satirinda okuyucu açmak için seviyor o kadar cazip olsun. Benzer sekilde, ‘satirinda’ sirket adi eklemeyi unutmayin. Aslinda, liste saglayicilar, isimlerini “Kimden çizgi” dahil edilecek isteyin. Onlar bildikleri birinden e-postalar aliyorsaniz ve ile abone oldugunu hatirlamak için okuyucu yardimci olarak Bu, tüm kötü bir fikir degildir.

Zengin içerik

E-posta alicilari umutlari ve müsterilerine bu yüzden sadece is ve baska bir sey hakkinda konusmak. Okuyucu e-posta istiyor birkaç sey vardir: bu, okuyucu ürün hakkinda daha fazla bilgi için linklere tiklayabilirsiniz isterdim bilgi ve köprüler çok zengin oldugu net bir sekilde belirlenecek abonelik iptali baglantisi, içerik uzun olmamali ve hizmetleri.

Aktif baglantilar

Bu tüm baglantilari açma ve dogru sayfaya alicilarin aliyor olmadigini kontrol etmek çok önemlidir. Bu, müsteri ve onlar hakkinda endise karsi ne kadar hassas gösterir. Sizin ana sayfasina onlari alacak baglanti saglamak için kaçirmayin. Ayrica gizlilik politikasi hakkinda söz unutmayin. Daha net Eger gizlilik politikasi hakkinda, daha fazla alici size güvenir. Hatta liste saglayicilari çok sizinle herhangi bir anlasma yapmadan önce gizlilik politikasi isteyin.

test

Test ürününüz için kampanya yayiyoruz önce unutmamak için cesaret seydir. Onun size istedigim sekilde görünen, ya da degilse çalisanlarinizin bazilari gibi bilinen e-posta adreslerine bazi e-postalar göndermek, vb kontrol edin. Bir kez emin, kampanya disari rulo.