e-ticaret – gecikmis haz

Zig Ziglar – “- biz her gün bunu tavsiye yüzden. Insanlar genelde bu motivasyon sürmez, Peki, ne banyo yapar söylüyorlar”

Insanlik onay istedigi ve gecikmis haz alisik degiliz. Biz ne istedigimizi istiyoruz – ve simdi biz bunu istiyoruz.

Online pazarlama haksiz bir teklif vardir. Bu esitsizlik listesi olusturma, blog, site tanitim ve bir web varligi kurulmasi hemen hemen her alanda bulunabilir.

Site sahibi için anlik haz diye bir sey yoktur. Büyük olasilikla sizin için umuyoruz geri alamazsiniz ve sadece bir kisi için web varligi gelisiyordu sanki görünebilir ve açikçasi kendinizi etkileyici yorgun aliyoruz.

Bazen biraz bir çay kasigi ile Grand Canyon doldurmak isteniyor gibi e-ticaret kurulmasi gibi görünebilir. Bunu tutmak, ancak sonuçlari görmek zor.

Eger, kaba kenarlari disari düzeltti ise sunmak için daha iyi içerik seyler söylemek için daha iyi yollar buluyorlar web varligi kurmak için çalismaya devam ederken iyi haber. Eger oluklu mukavva sektöründe uzun vadeli kariyer düsünüldügünde Umarim tüm bu zayif bir an sirasinda olur.

E-ticaret en iyi sabir erdem anlamak ve bu kadar büyük görünmüyor zaman bir gelecek hayal için çalismaya haziriz bireyler için uygundur nankör bir istir.

“Uzun vadede daha büyük ödüller zevk için kisa vadede haz geciktirmek için kendinizi disiplin yetenegi basari için vazgeçilmez bir ön kosuldur” – Brian Tracy

Sahibi gecikmis haz azim ve sabir için ödeme oldugunu anlamak için basarisiz oldu, çünkü yakinlik isletmelerin önemli sayida gelir ve gider o kadar çok bu kadar önemli oldugu bir zamanda yasiyoruz.

2006 yilinda 671.800 yeni is ve 544.800 is kapaklari ABD Küçük Isletmeler Idaresi göre vardi.

Bu isletmelerin birçok is baslangiç ??topraklarinda ile birlikte uzun vadeli siper savasi net bir anlayisa sahip olmadigini tahmin etmek kolaydir.

Bu makale, aslinda uzun vadeli düsünmeye tesvik etmek için tasarlanmistir. Eger basarili olmak istiyorsaniz, bir sonraki satis daha da ileriye bakmak yeteneginizi önemli olacak.

E-ticaret ürün için önemli ölçüde gelistirilmis pazar saglayabilir, ancak bos bir konser salonu için performans gibi sizin site istatistikleri görünse bile ileri en iyi yüz koyarak zor isi yapmak için devam etmelidir.

“Basari son degil, basarisizlik ölümcül degil, sayar devam etmek için cesaret.” – Winston Churchill