e-ticaret hizmetlerin yerine getirilmesi degerlendirilmesi saticilari

Web sitenizin bir siparis güvenli sonra, bunu yerine getirmek zorunda. Dijital mal yerine getirilmesi genellikle çevrimiçi ele iken, fiziksel mallarin teslimi bir “tugla ve harç” dünyada ele alinir.

E-ticaret çalismasi için yerine getirilmesi sirketi seçerken, siparis isleme için hizmetlerin yerine getirilmesi ve e-ticaret hizmetleri hem de degerlendirmek gerekir.

hizmetlerin yerine getirilmesi degerlendirilmesi

Hizmetlerin yerine getirilmesi alma, envanter, depolama, dagitim, kayit tutma ve müsteri sorulariniz içerir. Sen üçüncü bir tarafa bir parçasi veya hizmetlerin yerine getirilmesi tüm dis kaynak için seçeneginiz vardir.

Alma – Bu yerine getirilmesi saticilari tedarikçilerden mal kazanmak ve hizmetlerin dogrulugu Alici ve baslar bu bir süreçtir.

Inventorying – envanter yönetimi becerileri dogrudan yerine getirilmesi kalite ve maliyet etkileyebilir. Demirbas disinda ise, müsterilerin kaybedebilirsiniz. Stok seviyesi çok yüksek ise, stok maliyetini artirabilir.

Depolama – Fiziksel mal bir depo ve degerli esyalari saklanir genellikle güvenli depolama saklanir. Yerine getirilmesi sirketlerin depo ve dagitim merkezleri varken, küçük isletmeler garaj ya da bodrum mal saklayabilirsiniz.

Kargo – siparis için, ürünler çesitli nakliye yöntemleri müsterilerine teslim edilir – zemin, gece, vb yerine getirilmesi merkezlerinde. Onlarin siparis ve yerine getirilmesi sirketlerin teslimat nakliye yöntemleri ayarlayabilirsiniz müsterilerin nakliye yöntemleri belirtin.

Iade ve Siparis Sorgulama – yerine getirilmesi sirketlerinde Müsteri Hizmetleri temsilcileri müsterileri için iade ve geri ödeme isleyebilir. En e-ticaret siteleri müsterilerin siparislerini ve yerine getirilmesi online durumunu görmenizi saglar.

Tutulmasi ve Raporlama Kayit – (demirbaslar, müsteriler, nakliye için emir itibaren) siparis için ilgili tüm bilgileri izlemek için yetenegi isletmelerin müsterilerinin davranis içine anlayislar kazanmak için yardimci olacaktir. Yerine getirilmesi sirketler ve büyük organizasyonlar genellikle süreçleri otomatik hale getirmek için envanter ve yerine getirilmesi yönetim yazilimi yükleyin. Küçük isletme sahipleri az 100 $ için shareware bulabilirsiniz.

e-ticaret hizmetlerin degerlendirilmesi

E-ticaret yerine getirilmesi saticilari genellikle yerine getirilmesi ile ilgili e-ticaret hizmeti vermek yerine getirilmesi saticilari.

Çevrimiçi Katalog – E-ticaret yerine getirilmesi saticilari ya sizin için online magazasi gelistirmek ya da arka uç yerine getirilmesi sisteme online magazasi entegre edebilirsiniz.

Online Ödeme Islem – e-ticaret yerine getirilmesi saglayicilarindan Çevrimiçi storefronts kredi karti, elektronik çek, ve satin alma için online ödeme islemi yetenegine sahip olmalidir. Yerine getirilmesi sirketi kullanarak, bir çevrimiçi tüccar hesabi olmadan kredi karti online kabul edebilir.

telif @ 2005, bruce zhang