ebay ikinci el alisveris

Pazarlik ögeleri bulmak için en iyi yerlerden biri web sitesi eBay oldugunu. Kendi ögeleri degerini bilmiyorum Birçok kisi sik sik çok düsük bir baslangiç ??fiyata eBay mal göndermek ve bu madde için adil bir fiyat oldugunu belirlemek için piyasada teklif güveniyor. Bu ögelerin çogu nis ögelerdir, ve onlari satin almak isteyen çok az teklif vardir, çünkü böylece teklif çok yüksek almaz. Tabii ki, bu ögeler için birçok teklif olacaksa egilimindedir çünkü son derece yaygin ögeleri, eBay özel saticilarin kapali satin almak için en iyi seçim degildir, ya da gerçek deger ile karsilastirildiginda asiri degerli olmasi egiliminde olacaktir.

Iyi pazarlik sunmak egilimindedir eBay saticilari bir diger kategori Hong Kong ya da Çin ithalatçilari. Çünkü sabit para birimi dönüstürme ve ABD’ye paketleri gönderme ucuzluk, onlar ABD ve siparis spekülatif perakende alani beklenen depolama zamana dayali mallarini isaretlemek gerekir perakendeciler çok daha az isaretlemek için egilimindedir. Ancak, eBay magazaniz ve yurtdisi talepleri takip etmek oldukça zor oldugu gibi, iyi degerlendirmeleri ile basarili satis çok sayida oldu saticilardan bu tür ürünleri satin almak için en iyisidir.

Fiyat her zaman kalite dogrudan göstergesi degildir, bu nedenle düsük kaliteli olarak son derece ucuza satan görünüste pahali ürünleri görevden yok. Ancak, nakliye ve tasima için ekstra ücret ve oldukça ögenin liste fiyati daha, orada kendi kar yurtiçi ve yurtdisi Birden fazla saticiya, vardir.

Bu satici bunu ifade gönderirken veya nispeten yavas yöntemle ve bir ögenin toplam maliyeti bulmaktan zaman sigorta gerektirir olup olup olmadigini, bu nedenle nakliye ücretleri dikkate almak zorunludur. Nakliye toplam sekiz dolar eklerse dört dolar öge için bir kurus fiyat hiçbir pazarlik. Ancak, bu konuda dikkate alinmasi gereken baska bir sey birçok satici birden çok öge tek bir adrese sevk edilecek tek bir saticidan satin alinmasi halinde, toplam maliyeti azaltarak, ayni zamanda nakliye birlestirmek için istekli olmasidir.

Özel saticilardan gözardi ürün satin alma için bir püf kasitli arama terimi yanlis yazmak için, çogu alicilar dogru yazilmis ögeler için ariyor olacak, yanlis yazilmis bir öge daha az teklif almak olasidir yani.