etkileyici arka plan için markanin araci

Bu web dünyaya gelince, her sey onunla baslamak için (ve hissediyor) göründügü kadar iyidir. Bir, ince profesyonel ve özel web sitesi tasarimi neredeyse bir zorunluluktur ve bir ön kosul hedef kullanici gruplarinin ilgi tutmak için. Bu web siteleri e-ticaret söz konusu oldugunda aslinda çok daha ciddi sonuçlari vardir.

Ayni ürünleri satan birçok çevrimiçi magazalar maksimum müsteri kazanmak için çok rekabet ve kazanan bir iyi ziyaretçilerin ilgisini tutun ve kalite, güvenilirlik ve ekonomi onlari ikna edebilir biridir.

Kalite ve fizibilite için hem de dünya genelinde sirketler Hindistan defalarca yazilim çözümü e-ticaret açmak egilimindedir. Hindistan’da e-ticaret web sitesi tasarimi sadece yaratici degil, ayni zamanda yukari teknolojileri, hile ve egilimleri en son ile güncel.

Adobe evi büyük ölçüde popüler yazilim ödüllü – Hindistan’da özel e-ticaret web sitesi tasarimlari bir önemli yönü Photoshop genis kullanimidir. Adobe Photoshop özel web sitesi tasarim destegi ve Hindistan sonuna kadar kullanir araçlari ve özellikleri ile doludur.

Photoshop birçok temel araçlardan biri hiçbir zaman hizli, profesyonel ve özgün e-ticaret web sitesi tasarimi gelistirmek için anilmayi hak ediyor Marquee araçlari içerir. Hindistan Hindistan’dan özel e-ticaret web sitesi tasarimlari popülaritesi dolayisiyla müsterilerinin lehine sik sik bu araci kullanir ve.

Photoshop’un Marque araci da e-ticaret yazilim çözümü Hindistan marka olan hiçbir zaman etkileyici arka plan olusturmak için tasarimcilar tarafindan kullanilmaktadir.

Marque aracini elips, dikdörtgen, piksel ve piksel tek sütun tek sira dahil olmak üzere çesitli geometrik sekiller, içinde resmin bir parçasi seçer bir seçim aracidir. Görüntünün kismi seçili iken, tasarimci vitray etkisi veya islak boya firçasi vb gibi kismina özel efektler uygulayabilirsiniz ve Hindistan tipik, dramatik özel web sitesi tasarimi elde.

Marque araci tasarimcilar sirasiyla, dikdörtgen veya elips geometrik seçimleri sürüklerken sadece vardiya tutarak bir kare veya daire çizmek için saglar. Dahasi, Marque aracini kullanirken anti-aliasing saglamak için kenar yumusatma ve / veya tüy onay kutularini kontrol etmek tasarimcilari tipik bir örnegidir.