i kadinim – Beni duyana

1990 yilinda, bu süre onlar genellikle çünkü kisisel bilgisayarlar, sahip oldugu sayisiz Amerikalilar tarafindan en son elektronik, serin, araçlar olmasi gerekir, ben birisi güncellestirilmis bir modeli lehine, kurtulmak oldugunu bir bilgisayar teklif edildi. Dedim “Hayir, tesekkürler.”

Ben sadece o sahip ugruna sofistike bir makine sahibi açisindan göremiyordu. Ben birçok kisi ev bilgisayarlari satin aldi ve daha sonra mektup yazma veya alisveris listeleri yapmak için sadece onlari nasil kullandigini merak etti. Tüm bu islem gücü kaybi gibi görünüyordu, ve ben biri için belirli bir kullanim olsaydi ben sadece bir bilgisayar almak söyledi.

Peki, on yil sonra biri için belirli bir kullanim var miydi. Ne benim dünyam son teknoloji bu ile yakinsama için degismisti? Bir kelime, internet. Bu sadece seks sitelerin ötesine tasindi ve bilgi saglayici ve e-is alanlarina gibi kocam ve ben, internet hakkinda daha fazla duydum. Biz bir sanatçi, ögretmen ve çocuk kütüphane, ve daha sonra serbest hikayeci ve çocuk sovmen olarak olarak benim yillarda ben yaratiyor ediyorum ki çocuk hikayeleri ve sanat eseri pazar için bir yol olabilecegini düsündüm.

Bu zor biz daha yillar boyunca teknoloji ile temas disinda daha olmustu iki iyi egitimli Amerikalilar bulmak için basili olurdu. Konu arastirma yaptiktan sonra, biz ya da, bir diyebilirsiniz, 2000 yazinda, hayatimizi ele geldi bizimle yasamaya geldigi, bir güç Mac yerlesti.

Biz ay çok temel seyler nasil bulmaktan israf oldugunu çok ne yazik ki cahil ama, 2003 biz Dreamweaver kullanarak iki orijinal web sitesi yaratmisti, hem de Photoshop ve Flash kullanarak kendi animasyonlu çocuk hikayeleri yaratmisti. Projemiz gelistikçe, her dogal olarak farkli alanlarda uzman oldu. Kocam Internet arastirmasi, site optimizasyonu ve Flash kullanarak animasyon islemleri üzerinde yogunlasti. Ben Photoshop kullanarak makaleler, grafik gelistirme yazma ve web sayfalari yapmak için Dreamweaver kullanarak odaklanmis.

Simdi her zaman kendimi bir feminist olarak kabul ettik, ve ben olarak kabul edildi çünkü projelerden yüzlesmekten kaçiniyor hiç “adam seyler.” Ben bile, benim “orada üzerinde marangozluk ve tas bir ham düzeyde içerebilir yapilan “bu liste. Ben kütüphane sonra kütüphane otomatik katalog ve kitap sistemleri kontrol etmek dönüstürme zaman yillarda bir kütüphaneci yapilmis olan, benim grad okul ve kütüphane gün sonra bilgisayarlarin bir korku geçmis var. Sonra, bizim internet maceraya baslamadan önce yillarda, biz, elektrik veya iç tesisat olmayan bir evde birkaç yil boyunca alabileceginiz gibi yaklasik olarak modern dünyanin kaldirilir ve olarak herkes olabilir gibi yeni teknolojiler ile dokunma .

Yüksek teknoloji geldi, ben hiç ilgi vardi. Daha sonra, aniden, biz, gece ve gündüz birkaç yildir, bu dalmis ve bir gün uyanip ben zor yoldan ögrendim olmasaydi degil, bizim ev en yerlesik HTML uzman oldugunu bulmak için çok sürpriz oldu.

Ben talimat kilavuzlari okumak için sabir eksikligi ve sik sik bulundu “nasil” Ben sahip daha kitap daha ön bilgi kabul, ya da belirsiz talimat verdi. Bu seyler ise alamadim bana benim saç yirtilma birakti. Bu nedenle, ögrendiklerinizi çogu etrafinda ise yaramaz kendi kendini yetistirmis bir sonucudur, deneme yanilma ve yeni seçenekler ile rastgele deneyler. Bu bir tavsiye yöntemi, ama bana sitemizde ne yapmak istedigini yapmak için izin biri degil. Ben bazen hala aptal bir sekilde su ya da bu yaptigim gerçeklestirilmesi yanilmak ve tekrarlamaniz gerekir itiraf etmeliyim. Ayrica baska bir sey bullheadedness biz birbiri ardina teknik sorunu çözmek basardik kadar bize devam korumustur birçok defa olmustur. Yine de, yillar içinde biz iki eski yeni baslayanlar için bir çok zarif web sitesi oldugunu düsünüyorum gelistirdik. Ben kaderin garip bir teknolojik büküm Ben nihai cool anti-bilgisayar kisi arta-yasli bilgisayar geek benim kendi markasi için yolculuk oldugunu varsayalim. Uzun inek canli!