Internet üzerinden para kazanmak için 5 yolu

1. Kendi ürün satmak.
Herkes bir sey konusunda bir uzman oldugu söylenmistir. Bildiginiz seyleri düsünün ve birisi ögrenme ilgi olacagini kendinize sorun. Eger insanlar hakkinda bilgi edinmek için ödeyecekleri sey bir uzman degildir düsünüyorsaniz Alternatif olarak, daha sonra arastirma yaparken biraz zaman harcamak. Bir kez taraftan bilgilere sahip, bir e-kitap, ya da daha iyisi ses veya video dosyalarini koymak koydu. Bunun için bir satis sayfasi ve insanlar daha sonra, ürün indirmek tesvik ve satis için bekleyebilir hangi bir sayfa olusturun.
Artilari: Her seyi kontrol tamamladik – Ürün, fiyat, satis sahasi, çok. Ayrica yalniz tarafindan satilmakta olan benzersiz bir ürün var (ve bagli, bir ortaklik programi gelistirmek için seçmelisiniz.)
Eksileri: Orada, uzun çalismanin büyük bir olmak sadece ürün yaratmak degil ama satis kopya test ve site tesvik olabilir.
Ipucu: Her seyi kendiniz yapmak zorunda degilsiniz. Mümkün olan her yerde dis kaynak.

2. Baskasinin ürün satmak.
Görece küçük bir miktar için, Satis Hakki ile bir ürün satin alabilirsiniz. Bu, yasal olarak diger insanlara ürün satmak anlamina gelir. Hala bir satis ve yükleme sayfasina insa etmek gerekir, ve hala site tanitmak gerekir. Kendi ürün satan tek fark bunu olusturmak zorunda degil olmasidir.
Artilari: Bu arastirma ve ürün olusturma çalismalari yok.
Eksileri: diger internet pazarlamacilari Potansiyel binlerce ayni ürün satiyoruz. Ancak, bu ilk bakista göründügü gibi büyük bir sorun olarak olmak zorunda degildir. Bunun bu sekilde düsünün: Eger fiziksel bir kitap satis olsaydi, sizin kitapçi bu baslik satan tek olurdu? Tabii ki hayir!
Ipucu: Genellikle Satis Hakki ürünler Önceden hazirlanmis bir web sitesi ile birlikte gelir. Kullanmayin. Ürününüz web üzerinde bir zillion yerlerde kullanilabilir olmasi için Sorun yok, ama salesletter sen ve yalniz sen olmalidir.

3. bagli kurulus pazarlama.
Ortagidir pazarlamacilari satis üzerinden komisyon için baskasinin ürün için kisi sürücü. Mevcut bagli programlar binlerce internet pazarlama golf her nis ve evcil hayvan bakimi için seyahat gelen vardir. Özellikle yeni baslayanlar için, programlari bulmak için en iyi yollarindan biri, tiklayin Bankasi geçer. Ürünleri bulmak için arama aracini kullanin ilginizi çeken, daha sonra ürün siteye dogrudan potansiyel baglantilari kullanarak, bu ürünlerin yaklasik içerik siteleri olusturmak. Ayrica makale pazarlama ile bagli ürünler tesvik edebilir, ve bazi Tiklama Basi Ödeme dogrudan onlari tesvik saglayacak (ancak bazi programlari PPC için kullanamazsiniz belirli anahtar kelimeler rezerv olarak, öncelikle kosullarini kontrol edin.)
Artilari: Bu ürün ya da satis mektup ya olusturmak yoktu. Bu döner ya da geri ödeme sorumlu degildir. Yapmaniz gereken tek sey ürünü siteye insanlar gönderilir.
Eksileri: Bu ürün ya da fiyat üzerinde hiçbir kontrole sahip. Ayrica, bazen bagli ürünler geri, sen düzenli olarak kontrol zorunda.
Ipucu: ayni anda bir zillion ürünlerini tanitmak için çalismayin. Birkaç almak ve onlari mümkün oldugu kadar çok maruz kalma olarak almak için sistematik çalisir.

4. google adsense.
Adwords PPC programin ters tarafinda Adsense. Sen iyi içerige sahip bir web sitesi kurmak, ve sitede Google’dan kod küçük bir parça koyun. Google daha sonra (bazen iliski digerleri daha yakin) içerik ile ilgili reklamlar kadar hizmet vermektedir. Bu reklamlarin birinde zaman tiklandiginda, Google tiklama için alir ne bir yüzdesi ödenir. Hüner insanlar okumak istediginiz gerçekten iyi, alakali içerik üretmektir – unutmayin, sadece reklamlara tiklamaya sitenize gelen degil!
Artilari: Bu tesvik ürünleri bulmak zorunda degilsiniz, Google otomatik olarak yapar.
Eksileri: birden fazla tiklama ile sitenizde birisi ihlalleri reklamlari, Google spam olarak düsünün ve hesabinizi devre disi birakabilirsiniz. Ancak, bu sorunu önlemek saglayan mevcut yazilim vardir.
Ipucu: Ask ve hubpages gibi siteler bir etki alani adi veya web hosting satin alma konusunda endise etmeden mini siteler olusturmak için izin, ve sizinle olusturdugunuz sayfalarda Adsense gelir paylasimi.

5. Bir liste olusturmak.
Bugüne kadar en iyi on line para kazanmak için bir yol, ve bazi digerlerinin birlestiren bir, potansiyel müsterilere bir posta listesi olusturmaktir. , Düzenli yararli ve bilgilendirici içerik sunan bir haber bülteni gelistirmek ve web sitenizin her sayfasinda bir üyelik formu oldugundan emin olun. Bu e-dergi içinde, kendi ürün, size Adsense var nerede tesvik, hatta bir içerik sitesi oldugunu, bagli bir ürün satiyoruz bir Satis Hakki ürün baglantilar içerebilir. Insanlar sadece bir kez web sitesini ziyaret edebilirsiniz, ama sürece onlar okumak istediginiz içerigi saglamak gibi, onlar her hafta bülten almaya devam edecek (ya da ancak sik sik yayimlayabilirsiniz.)
Artilari: istediginiz herhangi bir teklif veya site tesvik saglar. Kisiye ulasan tutar.
Eksileri: Her konu içerigi ile gelmek zorunda, ve insanlarin okumak isteyeceksiniz böylece standart tutmak zorunda. (Ancak, kendi ürün yaratmada gibi, size is verebilir.)
Ipucu: insanlar, kayit ücretsiz bir e-kitap veya baska bir ürün sunmak için ek bir tesvik olarak – ama onlarin abonelik dogruladi kadar bunu elde edemez emin olun.