iyi sirt kötü giderken

Eger sirt agrisi var mi? Umutsuzluk yok. Bu ani ya da üzerinde sürünür olsun yavas yavas sirt agrisi ve siyatik en, üzücü aci ve izole olaylardan biri olabilir. Anliyorum. Bu senin hayatin her alaninda etkileyebilir, sik sik açiklamak zordur ve çevrenizdeki çogu insan için görünmez. Eger sirt agrisi var ve sefil hissediyorsaniz, yanlis ve izole yalniz degilsiniz …

Sirt agrisi ve sert dersleri tarafindan ögrenilen seninle paylasmak isterim sirt agrisi, zihinsel, duygusal ve fiziksel labirent araciligiyla müzakere için birkaç yolu. Siyatik ile deneyimlerimi sayesinde

• sizi rahatsiz herhangi bir bel agrisi belirtileri üzerinde bir doktorunuza danisin. Sessizlik içinde aci yok. Onlar küçük iken onlar ne ve ne zaman herhangi bir sorun takimlari.

• Hiç kimse senin gibi geri önemser ve her zaman SIZ kontrol hatirliyorum. Okudugunuz ne olursa olsun, kim ilaçlar veya tedavi ve prosedürleri size önerilen ne olursa olsun, ne söyler, sizin arka yasayacak biridir. Tedavi içerir ne iyi sorular sorun, ihtiyaciniz kaç tedaviler, herhangi bir yan etkisi ve durum için basari orani. Geri ameliyat önerilmektedir Eger herhangi bir cerrahi islem gerektirecektir ve sonrasi bakim gerekli ne tam olarak anlamak emin olun. Ne yapacagini karar vermeden önce durum için tüm olasi sirt agrisi tedavi seçenekleri hakkinda bilgi isteyin. Durumunuz için geri cerrahi basari oranlari hakkinda bilgi isteyin. Herhangi bir tibbi veya cerrahi islem acil veya gerekli olup olmadigini doktorunuza danisin. Bu iletisim konusunda ve saglik ekibi ile birlikte çalisma gerçekten. Pasif bir hasta olmayin, sirt bakim ve tedavisinde bir proaktif ortagi olmak.

• çözüm pesinde tutun. Bir sirt agrisi tedavi ise yaramazsa, baska bir deneyin. Eger çalisirsaniz yeni ürünler geri ödeme politikasi göz atin. Geri yasiyorsaniz bu sizin için çalistigini biliyorum sürece agri tedavisi uzun sözlesmeler için kayit yok. Bu çalisiyor ve ne için çalismiyor ne izlemek için önemlidir. Profesyonellerin sorular sorun ve herhangi bir planli tedaviler size yardimci olmak için tasarlanmistir nasil bildiginizden emin olun. En tedaviler ise biraz zaman alabilir ve zaman ve baglilik gerektirebilir. Bu vücudunuzun dinlemek ve bu rehberiniz olsun önemlidir.

• Hiç için neyin ise yaradigini ariyor vazgeçmek asla.

• sizinle görüsülebilir tüm olasi fiziksel çözümleri hakkinda kendinizi egitmek için önemlidir agri kesici geri isteyen zaman. Bulabileceginiz kadar sirt agrisi bilgi alabilirsiniz. Birçogumuz için çözümler bir arada en etkin çalisir. Eger fiziksel durumu etkili hangi uygun görmek vücudunuzun dinlemek sonra degerlendirilmesi olmasi gerekir. Senin sorunlarin kök neden almak ve belirtileri ile bu birlikte mücadele çalisin.

Eger, ilham motive ve pozitif tutmak tüm fark yapacak gibi ruh ve iç çekirdek beslemek ve korumak için sirt agrisi ile bas zaman • Ayrica önemlidir. Zihniniz çok güçlü ve sirt agrisi ile basa çikma zaman sizin yarariniza kullanabilirsiniz. , Motivasyon CD’leri dinlemek büyük film izlemek, müzik keyfini, sahilde yürüyüs, aileniz ve arkadaslarinizla vakit geçirmek, meditasyon köpek oksayarak, ilham verici kitap oku … Mutlu, saglikli, yükselmis ve içerik hissettiriyor ne olursa olsun.

• Hepimiz hayatimizda stres ve aci içinde olmak stres çok kötü ve böylece bir kisir döngü baslar yapabilirsiniz. Stres etkiliyorsa size olumsuz stres kontrolü için etrafinda birçok stres azaltma CD birini düsünün.

• Yasamin sinirli ve her zamanki faaliyetlerini sinirlari disinda görünüyor sirt agrisi ile durum olabilir. Düsünün ya da daha iyi yapmaniz CAN ne yazmak ve bu seyler. Eger yapamaz ne üzerinde durmak etmeyin. Hayatinizda iyi her sey için minnettar olun. Eger yapamaz olumsuz ve ne odaklanarak daha kötü hale getirir. Olumlu ve ne yapabilirim odaklanin.

• bunlari yapmak için baska bir yol olup olmadigini zor düsünüyorum her gün isleri için. Internet alisveris, delege görevleri düsünün; aile etrafinda olagan görevleri takas. Onlari almak bagimsiz böylece düzenli gereken ögeler tutulur nerede tasiyin. Biraz sonra kendinizi gitmek kolay, bir mola mi. Eger yapabiliyorsaniz, bazi kisa vadeli yardiminda satin düsünün.

• Eger sirt agrisi varsa o da sizi sevenleri zor olabilir. Birlikte bu nasil isleyecegini ve kendinizi islemek için daha kolay hale nasil tartismaya biraz sakin zaman geçirmek için çalisin. Iletisim ve anlayis anahtari burada.

• SIZ böylece çok daha fazla olan “kötü bir geri.” Her zaman unutmayin.

Sirt agrisi zor bir çagridir. Bu düsündügünüzden daha güçlüdür … ve yalniz degilsiniz.

Http://www.mypetback.com: ziyaret için, sirt agrisi ile bas agri kesici geri isteyen, ve olasi çözümleri hakkinda daha fazla bilgi ve ilham bulmak için