ne iyi bir e-ticaret çözümü yapar

Sirketinizin en kaliteli e-ticaret çözümü ariyor Ne zaman yüksek bir standart çalismasi için sirayla gerekenleri özellikleri bilmek gerekir. Orada çok web sitesi tasarimi ve e-ticaret tasarim sirketleri ile, iyi bir e-ticaret çözümü yapar bilmek gerekir bu yüzden çok iyi degil en iyi nokta zordur. Asagida kaliteli bir e-ticaret çözümü olustururken dikkat gereken sadece birkaç özellikleridir.

Kolay gezinme

Herhangi bir web sitesi gibi, bir e-ticaret web sitesi bölümler ve kategoriler açikça ürünleri saglamak için tanimlanmalidir Ürünün hangi kategori ve bölüm geri önceki sayfaya ve geri ürün sayfalarinda baglantilari ile gezinmek için kolay olmali kolay olan bulundu ve bu kullanicilarin hemen satmak ürünlerin tam olarak ne tür biliyorum.

ürün arama tesisi

Birçok kullanici bir arama özelligi büyük bir avantaj bu yüzden ihtiyaciniz olan ürün arayan sayfalari kosusturmak istemiyorum gibi bir ürün arama özelligi seyir nedenlerle olarak eklenmesi gerekiyor.

iyi bir ürün resim görüntüleme

Onun iyi isik ürün göstermek gerekir gibi bir dükkan var zaman ürün gösteriliyor anahtaridir. Bir e-ticaret sitesinde ürün görüntüleme açisindan, görüntü, büyütülebilir yetenegi açik olmalidir bir ürün açiklama ile birlikte ürünün özellikleri var. Müsteri fiziksel olarak almak ve ürünü gibi, özellikler ve açiklamalari ayrintili olmalidir.

alisveris sepeti

Alisveris sepeti açikça müsteri ürün maliyeti ve teslim ücreti net bir mola asagi ile birlikte satin almak istediginiz ürünleri görüntülemek gerekir. Hizli ve güvenilir bir stok tesisi ayni zamanda müsteri ve müsteri yararina her ikisi için de uygulanmasi gerekmektedir.

CMS kullanimi kolay

Içerik yönetim sistemleri birçok kullanici muhtemelen herhangi bir hisse senedi veya ürün degisiklikleri için site düzenlemek gerekir gibi, özellikle e-ticaret çözümü için, kullanimi kolay olmasi gerekir. Birçok sirket de sistem bilmek ve basitlik anahtaridir çok farkli özellikler hakkinda bilgi almak için zaman ayirin için zaman ya da kaynak yok.

güvenilir bir ödeme ag geçidi

Her ag geçidi bunlardan biri ile gitmeden önce sundugu ne çok arastirma yapmaniz gereken çok iyi bilinen güvenilir bir ödeme ag geçidi kullanimi çok önemlidir tabii ki. Ayrica kullanici bir ödeme yapmak için siteyi terk zorunda degildir anlamina gelir bir satir içi ödeme çözümü, tercih için iyi bir fikirdir. Bu Paypal ve Barclays gibi ödeme ag geçitleri kullanici ürünün ödeme sirasinda siteye erismek gerekir.

Çok rekabetçi bir fiyata ölçeklenebilir e-ticaret web sitesi çözümü için, Advansys uzun yillar, küçük, orta ve büyük e-ticaret web siteleri insa ve korumustur. Yillarin getirdigi deneyim hiçbir sorun çok büyük oldugu anlamina ve ismarlama web yazilim biz kolaylikla gelecekte siteye özellikler eklemek anlamina gelir. Bizim özel hesap yönetim ekibi zamaninda ve bütçe üzerinde bir yüksek kaliteli e-ticaret çözümü olusturmak için istemci ve gelistiricileri ile dogrudan iletisim.

Hizmet bizim tam listesi ile birlikte bizim e-ticaret çözümleri hakkinda daha fazla bilgi için, bizim e-ticaret uzmanlari ile temasa geçiniz.