online alisveris güven ya da güven için degil

Eger yolculuk için ve konaklama için hem bir rezervasyon yazilimi, kullanimi tatil için ayrildiginizda, ürünleri, hediyeler ve daha fazla satin almak, web içinde sanal güçlü kutusuna girin banka hesabiniza kontrol etmek Eger internet magazalari içine girmek ve haber okumak için çevrimiçi kagitlari ters çevirin.

Firmalar bu sirketin tanitim sadece izin siteye kendi ürün veya hizmet sayesinde yaymak için internet kullanirken, sirket içinde kolay iletisim için intranet web emanet degil, ayni zamanda vermek web siteleri uygulamalari ile ürünlerini satmak için ürünleri satin almak ve dogrudan evde onlari almak için güvenli bir sistemi olusturmak için sans. Bu durumda sirketler genellikle olasi müsteri yürüyüs yapma etkisi getirecek sorunlari önlemek için, yardimlarini veren özel bir web ajansi güveniyor.

Internette ürün satin almak için, aslinda, kesinlikle siteye güveniyorsaniz gerekir: online satis için, bir site potansiyel müsterilerine güven gerekir. Online satin ürünleri ne de esnaf görmüyorum, böylece onlarin güvenini fethetmek için daha zordur: bu monitörün diger tarafinda aslinda var insanlar ve oldugunu göstermek için, onlara kesinlik vermek için temas halinde hazir cevaplar gerekir Bu sitede gördügünüz ürünleri aslinda var oldugunu ve onlarin evde gelecek.

Alici disari çikmak ne de tasimak gerekmez, çünkü evde dogrudan gelen ürün olan gerçegi, büyük bir konforu temsil: Eger web üzerinden bir sey satin almak istiyorsaniz, sadece e-magaza içine girmeniz gerekir, tercih ürün ve bazi tiklamalar sonra zaten ne istedigini ayirdik olacak ve birkaç gün sonra evde alacaksiniz. Ama bu madalyonun bir tarafi.

Madalyonun diger tarafinda, bunun yerine, bir sanal magaza (dolayisiyla neredeyse yok olan) söylemek bir site, güven gerekiyordu alici zorlugu göstermek ve birisine veren kredi karti numarasi eklemek için yeterli güven kim herhangi bir yetki ile kullanabilirsiniz. Tam tersi, bir istemci ilk kez hile, ancak ikinci olabilir, ve dürüst olmayan bir sitenin sifirlar hemen olumsuz tanitim alir: Tabii ki, bir memnun müsteri tekrar satin alabilirsiniz, çünkü dolandiricilik bu tür, bir site için uygun degildir ziyaretçilerine.

, Online alisveris hakkinda rahat hissetmek için, ayrica bir site ünlüdür ve çok ziyaret varsa bu güvenli oldugu anlamina gelir düsünüyorum; riskleri önlemek için, birçok kisi ön ödemeli kredi karti kullanin. Benzersiz bir yanlis hareket, aslinda, olur silinmez bir müsteri ödün ve hemen güvenilir siteler listesinden iptal olacagini güven leke: kelime-of-agiz reklam, ayni zamanda internet çaginda, en verimli kalir reklam. Olumlu ve olumsuz anlamda hem de.