out sirasinda kontrol eder

Isletmelerin çevrimiçi satin alinabilir mal ve hizmet sunan olarak, kendinize bu soruyu sormak: Ben ziyaretçi benim ürünleri satin saglamak için elimden geleni yapiyorum?

Bunlari ödeme seçenekleri genis bir ürün yelpazesi sunuyoruz? Ya da herkes geçerli bir kredi veya banka karti varsayarak bir hata yapma, bazi birçok online isletmeler gibi, var? Onlar yok.

Aslinda, ABD nüfusunun 11 üzerinde% tabii ki, daha milyonlarca herhangi bir zamanda maxed disari, bir kredi veya banka karti yok ve. Gerçekten 30 milyon arti potansiyel müsterilere göz ardi etmek istiyor musunuz? Yok mu? Öyle degil mi.

Çözüm müsterilerine çek ödemeleri sunmaktir. Is tüm boyutlari, normal kabul kontrolleri ile ilgili sorunlar için online check çözümleri artan durumu ile – bu ödeme aldiktan gecikmeler gibi, çek ve ek bankacilik zaman – büyük ölçüde geçmiste bir sey vardir.

online check isleme avantajlari

Tam bir çevrimiçi kontrol isleme hizmeti dogrulama kontrol, bu nedenle bir hesap mal sevk edilmeden önce abartili veya kapali olup olmadigini belirleyebilirsiniz içerecektir, faks ve telefon gibi çevrimiçi çek kabul etme yetenegi, müsteri hesaptan para hizli, otomatik transfer sizin ve hatta elektronik çek kurtarma.

Yani sira potansiyel müsterilerin sayisinin artirilmasi gibi, herhangi bir online is için böyle bir çözüm diger avantajlari vardir. Bunlar, asagidakileri içerir:

Sendromu “onay postada oldugu” ortadan kaldirir.

Posta ile çek ödeme için bekleyen daha fonlara daha hizli erisim saglar.

Fiziksel kontrol isleme ile iliskili isgücü maliyetlerini azaltir.

Kabul kredi kartlari ve kredi karti Geri ödeme daha düsük riski daha ucuz.

Pahali faturalama ve posta giderlerinden tasarruf.

bir online kontrol islemci seçimi

Üçüncü taraf online çek isleme hizmet veren sirket vardir, birçogu da mevcut alisveris sepeti ile entegrasyon saglar. Küçük online is iyi islemlerin aylik az sayida her onay degerinin küçük bir yüzdesi alan bir hizmeti seçmek için tavsiye edilir. Öte yandan, daha büyük kontrol degeri ile ilgili sirketler kontrol basina sabit bir ücret sunan bir islem islemci daha iyi bir seçenek oldugunu görebilirsiniz.

Hangisini seçerseniz seçin seçenegi, online check isleme hem müsteri tabanini artirmak ve mevcut faturalandirma islemleri hizlandirabilirsiniz. Bu belki kasada kendi kontrolleri almak için müsteri zaman istedi.