Polis ihale türünün tek örnegi

Ne? Polisler ihale. Aptal Kapa çeneni ..

Yukaridaki polisler ihale cevap oldugunu. Bu bir açik artirma olarak düzenlenen ucuz pazar olmasi umulur. Polis yeni olanlar tarafindan yenilenen zaman davetsiz zorla, ögeleri basariyla ama kaçak maddelerin sorumlu, nöbet atiliyor degil, kendi istenmeyen seyler vb Ayrica eski seyler açik artirma nöbet bu seyleri almak.

Bu hükümet açik artirma oldugu gibi polisler tarafindan düzenlenen kar amaci gütmeyen güdüsü pazar. Yani mallarin fiyati her zaman düsüktür ve çarsinin daha% 80-90 daha az oldugunu. Bu bazi yerlerde disinda nadiren düzenli olur ve insanlarin anne için giden bir bebek gibi bunun için gidin. Hatta gidiyor-to-be-ihalesi ögeleri tasiyan kamyon izi.
Mallarin Çesitleri hiçbir sinir var, onlar herhangi bir sey olabilir. Otomobil, takilar, ev esyalari vb sik maddeleri vardir. Bunlar arasinda, takilar çok gözlü. Bu çarsi fiyatinin sadece 10%, önemli ölçüde daha az fiyata çok pahali mücevherleri alabilirsiniz. Gerçekten, bu bir agaç açik bir meyve gibidir ve çok kolay bir sekilde sahip olabilir.
Ancak bazi noktalara dikkat edin var. Her zaman çok olarak gelecek günlerde çalmak için polisler tarafindan gaoled almak için degil, polislerden izni etiket olsun. Çalmakla iddianame kaçinmak için ugruna yap. Daha sonra tehdit olabilir çünkü taki ya da baska ögelerin gerçek sahibini mafyalar bir baskin durumunda, vadede olmadigindan emin olun. Bunlar burada teklif sirasinda hatirlamaniz gereken en vardir.
Avantajlari asagidaki gibidir:
.
Taki degerindeki azaltma çünkü tarihin umudu mümkün degildir. Onun maliyeti çarsi göre oldugunu. Orada teklif kazanmak sonra Yani, asi kuyruklu kazanç için satabilirsiniz. Ya da var. Bu size kalmis.
. Olmayan-kar güdüsü oldugu gibi çok ucuz fiyata göze gidiyoruz. Muhtesem mücevher saglayan süre Yani bu para tasarrufu oldugunu.
. Bu polis kendileri tarafindan ihalesi ediliyor gibi bilking hiçbir firsat var. Durumu ayricalikli oldugunu ve önemsiz dolar kendi onurunu shun degil çünkü. Eger süphe var ise, kendi degerlendirmeler danisabilirsiniz. Onlar açik artirmada her zaman mevcuttur. Içinde emin olun.

Bu yüzden esek tutmak ve bu zor zamanlarda ihtiyaç olan ucuz kazanmak için bu cennet için acele. Sana bir kazanç yapacak bahis. Eger bir kez bir ömür boyu olmaz, çünkü bu kez sansli bir degildi çünkü Surat etme: bu sik sik oluyor ve orada sansli bir adam olabilir. Bu ihale üzerinde bir bildirim almak için bir polis arkadasi olun. Ben daha önce de söyledigim gibi anne için çalisan bir bebek gibi veya çalistirin. Sans için gitmek ya da, tesadüfen bunlari duymak sadece gitmesine. Ama bu gibi deli zamanlarda bunun için gidiyor disinda bir seçenek yoktur. Bu diger ürünleri satin alirken baska bir sey için para tasarrufu gibidir. Iki eliyle para. Ha-ha …