yazilim sonraki seviyeye online ticaret alir

Rekabet onlari her zamankinden daha az ücret neden bile çevrimiçi broker, bugün daha iyi özellikleri sunuyoruz. Daha gelismis yazilim tabanli ticaret araçlari geleneksel Web sitesi islemleri için bir alternatif olarak ortaya çikmaktadir.

Son zamanlarda ortalama tüccarlar için hazir araçlari dramatik bir artis olmustur. En son teknoloji olmadan, tarayici tabanli platformlar ile broker artik tercih edilen bir seçim olmayabilir.

Gelismis ticaret yöntemleri güçlü ticaret yazilim kullanimi garanti. Örnegin, yatirimcilar onlari mümkün olan maksimum kazanç bir sinir koymadan, olabilecek en büyük kayip sinirlari ayarlamak için izin “firar stop” emirleri uygulamak isteyebilirsiniz. Bu sürekli olarak yatirim izlemek için bir yatirimci için gereksinimini ortadan kaldirir.

Yazilim tarayici tabanli ticaret üzerinde açik avantajlari vardir. RushTrade en Direct Plus yazilim tabanli ticaret platformu, örnegin, gerçek zamanli piyasa verileri ve bir portföy stratejik kontrolü saglayan birçok özellik sunar.

Belki de yazilimin en ilgi çekici özelliklerinden biri olusturmak ve otomatik hale getirmek için yetenegidir “ticaret stratejileri.” RushTrade yazilim kullanarak, almak istediginiz fiyat ve siparis önce yerine getirilmesi gereken piyasa kosullari belirterek uzun bir strateji olusturabilirsiniz. Ayrica strateji otomatik olarak iptal edilir neden olur piyasa kosullari belirtebilirsiniz. Ticaret Stratejileri stratejik esnaf kontrol ve risk yönetimi için en etkili yollardan biridir.

Direct Plus gibi yazilim bir baska yarari bilgilerin çogu bir sayfada görüntülenebilir ve monitör boyutu uygun tamamen özellestirilebilir. Bir tarayici tabanli platformu aksine, sürekli olarak veri güncelleme veya sayfalar arasinda ileri geri geçis yapmak için ekran yenilemek için gerekli degildir. Yazilim tabanli ticaret platformu ayni anda tüm bilgileri görmek için izin verir. Direct Plus aslinda genisletilmis bir düzen için birden fazla monitör destekler.

Bu DirectPlus gibi yazilim tabanli ticaret platformlari, kullanimi kolay, hizli yük ve ayni anda bilgi birden fazla pencere görüntüleyebilir. Bu tür bir yazilim bir yatirimci kur, grafik, siparis yürütme, haber, uyarilari ve daha fazla, ayni anda izlemenize olanak saglar.

Ticaret yazilimi online yatirimcilar için bir sonraki adimdir. Internet borsa çok rahat yatirimci getirdi. Simdi, online yatirim için yeni bir dönem RushTrade Dogrudan Arti açmak gibi yazilim uygulamalari.