altin, gümüs ve degerli rakhi

Çaglar boyunca bilinçli bir çaba her zaman Rakhi daha çekici yapmak için verilmistir. Inci, zümrüt ve elmas ve gümüs ve altin gibi metaller gibi degerli taslar bir pariltili bir görünüm vermek için kullanilmistir. Rakhi düz baglama konulari altin ve gümüs zincirler degistirilir. Degerli Rakhis Altin Rakhis, Elmas Rakhis, Gümüs Rakhis, Navratna Rakhis, Pearl Rakhis, Kundan Rakhis ve Degerli Zincir Rakhis gibi farkli çesitleri gelir. Hindistan’a paha biçilmez rakhi hediyeler her zaman seçkin bir kategoridir.

Altin Rakhi – Bu rakhi her kullanimda Altin Rakhi popüler formatlari kraliyet elegance.Some hakkinda sunlardir:

* Altin bilezik tipi rakhi

* Altin kaplama rakhi

Onlari gömülü farkli görüntüler olan paralar ile * Rakhi

* Çift Zincir Altin Rakhi – Altin Rakhi farkli metallerin

Farkli sekillerde elmas Rakhi-Elmas kesme Bu Rakhi diger Rakhis uzak durmak yapar. Yari degerli taslar ve boncuklar da onlari daha çekici hale getirmek için onlari kullanilir. Onlari hazirlarken Renkli elmas, Amerikan elmas ve ucuz çesitli elmas da giderek kullanilmaktadir. Gujarat Suresi Elmas Rakhi hazirlamak için üzerinde dünya çapinda üne sahiptir.

Gümüs Rakhi – Gümüs Rakhis tüm hakkinda saf duygu vardir. Bu çok degerli bir armagan olarak kullanilir. Gümüs Rakhi Sikkeleri Rakhi, Gümüs Kaplama Rakhi ve Çiçek Tasarim Rakhi gibi farkli türleri oldugunu.

Sikkeleri Rakhi-Sikkeleri Rakhi Ganesha, Vishnu ve onlara kabartma Laxmi gibi farkli tanri ve tanriça görüntü ile ortasinda bir gümüs sikke vardir. Bu ilahi bir Rakhi ve kitleler arasinda çok iyilik bulur.

degerli rakhi

Gümüs Kaplama Rakhi-Gümüs kapli Rakhi tasarim gelistirmek için plakalari çivili yari degerli ve degerli taslar vardir. Bu büyüleyici yapmak için bu Rakhi iki ucunda gümüs zincirler vardir.

Çiçek Tasarim Rakhi-Ayrintili bir çiçek düzenlemeleri ile sirri Rakhi görsel bir zevktir. Çiçek özü Rakhi bu güzel seklinde saflik duygusu getiriyor.

Navartna Rakhi-Navratna Rakhi eski çaglardan beri yüksek itibara sahip olan dokuz tas olusmaktadir. Bu kategoride düsen önemli taslar Zümrüt, Inci, Mercan, Yakut, Kediler Göz, Sari Safir, Diamond, Hessonite ve gomed Mavi Safir vardir. Bu kardes dokuz taslar daha kardes daha degerli oldugunu bir mesaj tasir çünkü bu taslarla dolu bir Rakhi farkli bir çagrisim var.

Inci Rakhi-Pearl Rakhi Raksha Bandhan ve ugurlu vesilesiyle yanar degerli bir Rakhi oldugunu. Bu Rakhi önemi nedeniyle Pearl, güzellik, sanat ve baris gibi ince ruh temsil eden bir beyaz renkli tas tas varligi birçok kat artar. Bu zihin serin tutmak yardimci oldugu Pearl ile ilgili tibbi degeri vardir. Pearl Rakhi orta kesiminde konumlandirilmis. Zaman zaman Inciler de çekici yapmak için Rakhi dize eklenir.

Kundan Rakhi-Bu çaglar boyunca gelin taki gelistirmek için kullanilir Kundan yapilmis çok renkli Rakhi oldugunu. Bir Kundan Rakhi canli ve geometrik desenler ve çiçek desenleri içermektedir. Kundan diger degerli taslar arasinda glitter için yardimci olan bir yari saydam ve saydam bir gövdeye sahip. Bunlar son derece pahali olmayan ve oldukça popülerdir.

Degerli Zinciri Rakhi – Rakhi genellikle iplik yardimiyla kardesinin taraftan baglidir. Günümüzde ise, iplik yerine bir zincir giderek kullaniliyor. Zincir pirinç, gümüs ve altin gibi metaller olusur. Yari degerli ve degerli taslar ile birlikte kullanildiginda bu Rakhi güzellik nadir eseridir.

Sevdiklerinize Hindistan’a degerli rakhi gönderme unutulmaz bir deneyimdir. Bir Raksha Bandhan kutlamalar önce hiç olmadigi gibi yapmak için Hindistan’a rakhi gönderebilirsiniz! Altin, Gümüs ve Degerli Rakhis bir fark ile Hindistan’a rakhi hediyeler vardir. Birlikte bir erkek kardesi ve kiz kardesi baglar sonsuz sevgi iletir.