e-ticaret siteleri tesvik

E-ticaret sitesi kurma basit bir süreç oldu, ama basarili bir e-ticaret is yaratmada, site kurma sadece ilk adimdir. E-ticaret sitesi tesvik bir kar olup olmadigini belirleyecek budur. Size tanitmak nasil e-ticaret sitesi ilk yil, ilk ay yapacak ne kadar kar belirlemek ve is hayati için olacaktir.

Ilk seyler ilk: Bir e-ticaret sitesi ürün satmak zorunda nedeni. Bir ürün listeleri her sayfada tüketiciye sunmak zorunda oldugu ürün hakkinda mümkün oldugu kadar çok bilgi sunmak için kelime olmasi gerekir. Resimlerinizi dokunmatik ve üç boyutlu sitenin yarari yok çünkü, resimlerinizi yakin çekimler ve varsa etiketleri dahil olmak üzere mümkün oldugu kadar çok açilari, sunmak gerekir. Bu sekilde, müsteri o tam olarak ne istediklerini almak için gidiyor emin olabilirsiniz.

Arama motorlari, ancak, resim göremiyorum. Bir müsterinin ürün ile ilgili bir anahtar kelime arama yaptiginda arama motoru örümceklerinin sitenizi almak olacak tek yolu sayfada bu ürün ile ilgilidir metin varsa bir. Baslik ve açiklayici metin boyunca, sayfanin baslik çubuguna ekleyin. Ürün adi içindeki kelimeler varyasyonlari yani sira ilgili kelimeler kullanin. Bu sekilde, arama motoru tüketici için mesru bir inis site olarak sayfa taniyacaktir.

Çok ancak, metin ile cosma yok. 250 kelime ve 750 kelime arasinda kelime sayisi tutun. Çok az ve arama motorlari ya da size iddia uzman oldugu tüketici ikna için yeterli bilgi yoktur. Çok fazla bir sey okumadan yoluyla ve tüketici sikiliyor ya da bunalmis ve tiklama.

Bir kez e-ticaret site düzgün URL Dmoz ve Yahoo gibi ana dizinlere göndermek, bilgilendirici metin ve resimleri ile dolu, kurmak var. Dizinleri kendi anahtar sözcük aramalari için odakli sonuçlar elde etmek için tüketiciler için harika yerlerdir. Burada sitenizi bulmakta arama motorlari sunmuyoruz o güvenilirlik katiyor.

Ayni sekilde, nis dizinleri sonra bazi sitenize ayni yetki sunmak ve. Sitenize kendi dizininde dahil edilecek, bir kabul süreci geçmesi gerekir, çünkü is dünyasinda bir sey anlamina gelir. Nitelikli ve dizinin belirli nis ile ilgili yalnizca siteleri dahildir. E-ticaret sitesi aralarinda ise, sadece sitenize gelmeyecek trafik çok daha yüksek oranda garanti ama, kalmak satin alma ve sik sik dönmek olasiligi daha yüksektir olustu.

E-ticaret sitesi tesvik bir sonraki adim reklam gibi bir seydir. Adinizi, marka, ve her yerde bu konularda URL alin. Ürününüzü bölgeyle ilgilenen tüketicilerin dolasmak için muhtemel oldugunu forumlarinda uzman sanayi ile ilgili danismanlik gönderme anlamina gelir. Etki alaninizi bloglar için, bu çift gider. Bloglar, özellikle, her geçen gün popülerlik kazaniyor ve düzenli onlari yeni bir yazi (yani okunmamis Mesaja) kadar gider her zaman bildirir bir uyari sistemine abone olmak için izin RSS beslemeleri özelligi eklendi var.

Sonra, onlar sizin gönderme karsiliginda sitenizde tamamlayici bir is için baglanti sonrasi sunuyoruz. Bu sekilde, hem arama motorlari page rank hesaplamak için kendi formülü bir parçasi olarak kullandiginiz coveted baglanti geri kazanmak. Sizin uzmanlik da yazi yazmak zaman geri daha çok açgözlü bir sekilde baglanti ile baglantiyi destekliyor almak ve alt kisminda biyo kutusuna URL içerebilir. Onlar sektöründe blogcular ve haber bülteni editörler tarafindan yakalandi alabilirsiniz ücretsiz makale dizinlere bu yazi göndermek. Son olarak, bu fikirleri uygulamak ve trafik numaralari dogusunu izlemek ve kazancinizi hafta içinde uçmak olabilir.