e-ticaret tabanli baslangiç ??ev için bir rehber

Ne bir baslangiç ??e-ticaret ev tabanli is patlama yapar? Ev tabanli çalismalarinda basari sadece her seyi birlestirmek ve kendi yarariniza onlari koymak için en iyi çabalarina degil, ayni zamanda diger önemli unsurlar içermez.

Iste baslangiç ??ev tabanli e-ticaret is basarisi için gerekli olacak bazi faktörler vardir:

• Uzun vadeli bir vizyon

Sizin çaba için gerçekçi kisa ve uzun vadeli vizyonlar kurmak. Sizin vizyonlari amaci saglamak ve is hedeflerine ne için odaklanmis tutmak size yardimci olacaktir. Vizyonlar ile, girisim ilerleme ve sizinle rahat oldugu rutin kalir çünkü gelismeyecektir.

Vizyon ve birlikte özveri digerleri kararli olmak ilham kaynagi olacak. Sizin görüs isinizi ün anlamak ve personel ve hedeflerinize merkezli yatirimcilar korumak için müsterilerinize yardimci olacaktir. Sizin stratejileri ayarlayin ve onlari elde etmek için ne zaman bir zaman plani kurarak açikça belirtin.

• En Iyi Personel alin

Bir ev tabanli is çalistiriyorsaniz bile, hala bu tür günlük görevleri yedeklemek sanal asistan olarak diger potansiyel bireylerin yardimi gerekir. Dis müteahhitler, kalite için amaç degil, fiyat seçerken. Isinizde yardimci olacak insanlar aramak için kendinizi odaklanin.

Ev tabanli is ilerledikçe, büyük atamalari karsilasmak ve daha müteahhitleri yönetmek olacaktir. Kazanan girisimcilerin çogu onlarin basarisi için araci olarak insanlarin kalite degeri. Sizinki ile ayni tutku ve vizyona sahip insanlar için arayin.

• Her zaman odaklanacak

Çevreleyen bu son derece rekabetçi, is basarisi için kritik odak. Bu tespit ve is mümkün oldugunca için özgün yanlarindan yaratmaya konsantre için çok önemlidir.

Sizin için neyi için belirgin ve eklemek. Bu mümkün olan her firsati toplamak için gerekli degildir ve her seyi acele gerek yok. Bir seferinde bir adim atin; hedeflerinize ulasmada odaklanarak kaynaklarinizi, enerji ve zaman harcamak. Her gün, isinizi daha gelistirmek için nasil merkezi dikkatinizi.

• taklit asla yenilik

Hatta etrafinda birkaç basari öyküleri bilgili. Baska bir yol düsünün, digerleri taklit için tesvik reddediyorum. Çogu zaman insanlar bir basari is hikaye duydum, onlar ticaret klon ve karsilastiginiz esit zaferi gösteris için beklemek egilimi var.

Benzersiz, basarili insanlar için çalistim faktörler mevcut durumda sizin için geçerli olmayabilir. Bunun yerine taklit, yenilik deneyin ve mükemmel bir hedef kavramsallastirma.

• gerçekçi kalmak

Bir ev tabanli is açilmasi kolay degil, ve ayni zafer kazanan önce belirli bir sanayi inisler ve çikislar deneyime sahip tüm basarili girisimciler için de geçerli. Küçük isletme 80% 5 yil içinde kisa düsüyor, ancak, iyimser kalmak.

Eger is 1. yil için hedef ne kadar gerçekçi bir plan yapin. Satis tutari desteklemek için insan gücü ve pazarlama stratejileri kurmak. Gelirler aninda geri gelmeyecek.