ev internet is firsatlari aileniz yeniden icat

Günlük is, günlük sorumluluklari, toplantilarda harcanan zaman, bu etkinlik için çocuklar sürüs ve spor olayi, yemek planlama ve hazirlik, ev temizligi, bizim fena halde mesgul hayatimizin ile ve üzerinde düsünün, ve ne zaman bizim aile için birakilir ? Gerçekten 9-5 IS bizim umut ve hayalleri tüm cevap oldugunu düsünüyor musunuz? Eger gerçekten is hayatimizin çogunlugu harcamak bizim kisisel bir amaç oldugunu düsünüyor musunuz? Eger oglunuz / o okulda voleybol oyun kizi oyun veya yerine kendi kros çalismasina gördüm en son ne zaman oldu? Ilk aile koymak zamani gelmedi mi?

Tabii ki aklimizda o ses gelmez ilk bizim aile koymak, ama ne kadar saçma yok. Tabii bu sadece onlari bunlari düsünüyorduk bildirmek için gün boyunca bir çagri almak için esiniz / oglu / kizi için bir sey ifade, ama bu yeterince iyi bir olabilir? Evet, seni düsünüyorum, ama Yatmadan önce bu gece görüsürüz, ben bilmiyorum … Benim için çok agirlastirici oldugunu, ancak çalisan profesyonellerin çogunlugu tam durumdayiz. 9-5 kesmekes hendek gerek yani sira, var “arkadas” bir dizi için biraz yakin ailenize getiren ya da oglu / kizi kaybetme arasindaki fark olabilir günün çok önemli bir zaman bakmak gerekir akilda tamamen farkli bir gündem. En yemek zamani bir göz atalim.

Istatistikler aileleri ile aksam yemegi yemem çocuklar alkol, uyusturucu veya tütün kullanimi% 60 daha olasi oldugunu göstermektedir. Diger yandan, yapmak çocuklarin aileleri ile aksam yemegi yemek haftanin her gece yasa disi ilaçlar, içmeyin, sigara ve kullanimi% 20 daha az olasidir. Birlikte yemek birbirleriyle konusmak için ebeveynler ve çocuklar için bir sanstir. Ama ne konusmak gerekir? Saçma bir soru gibi görünüyor, ancak bazi konularda çocuklar daha fazla açilmak ve sizinle zorlu kez paylasmak yardimci olabilir. Herkes üstesinden gelmek zorunda gün ya da en büyük sorun sirasinda olumlu bir ani paylasmak var. Onlarin zorluklari ya da zafer ile ilgili olabilir kendi çocukluk anilari bazi paylasin. Hep birlikte yapabileceginiz bir aktivite tartisarak birlikte olmanin aile düsünme tutmaniza yardimci olur. Bu herkes için sabirsizlaniyoruz bir sey verecektir. Eger baska bir sey, aksam saat iletisim kapilari açmak için bir firsattir.

Ama çalisan dünyanin çogunlugu ile asagi gidiyoruz yol degistirmek için uzun vadede ne yapabilirim? Nasil bir degisiklik için Rahat disinda hareket eden ve gerçekten “geleneksel olmayan” is dünyasinda kendinize sorun hakkinda. Gerçekten 9-5 dünya disinda yasamak için bir hayat vardir. Sadece bunu yapmak için güven ve kendi inanç olmasi gerekir. Internet kesinlikle aileniz yeniden icat sansina sahip ve vermek istiyorum “hayat” saglayabilir.

ailenizi basari
dr. dave

Dr David Kahan özel tibbi uygulama inNorthern California vardir
, Ama internet için bir tutkusu vardir. Daha spesifik olarak
yollari Internet Pazarlama ile onun zaman kaldiraç. Onun genis sayesinde
birçok Ev Internet Is Firsatlari arastirma ve kendi kullanarak
seçim kriterleri, Dr Kahan internet üzerinden o zaman kaldiraç buldu
çok özel bir tibbi uygulama yararlari daha agir basar. Daha fazla bilgi bulabilirsiniz
ev internet is firsatlari.