flashget uyari

Düzenli olarak dosya indirmek ve yüklemek egilimindedir Insanlar genelde süreci hizlandirmaya yardimci olmak için yönetim programlari indirmek için açin. Indir yönetim programlari kullanicilarin daha hizli onlar tarayicilarinda sagladigi normal programlari indir ile yapabilirsiniz daha dosyalari indirmek için izin verir. Normal olarak, indirmek hiz artisi yaklasik% 100, ancak ideal kosullarda kadar 400% olabilir. DSL ve kablo internet artan durumu büyük ölçüde bu tür baglantilarin kullanmak mümkün olanlar için indirme süreleri azalmis olsa da, bazi insanlar hala indir yönetimi programlari kullanmak ister. Onlar indirmek için daha fazla hiz saglar, ama onlar da size indirilen dosyalari yönetmek ve Internet sorunlari oldugunda indirme kaybeden sizi tutmak yardimci olabilir Sadece.

Flashget birkaç yil için yaklasik edilmis bir indirme yönetim programidir. Bu programa insanlari çekmek seylerden biri ücretsiz olmasi, her zaman ikinci bir göz garanti bir fiyat. Ne yazik ki, eski atasözü Flashget ile geçerli olabilir “sizin için ne ödeme olsun”. Baslangiçta bu indir yönetimi programi yapmak gerekiyordu yapar. Daha hizli düzenli tarayici programlari indir daha dosyalari indirir ve siz de indirme programi saglar. Kullanicilar programin özellikleri ile bazi seyleri yapmaya çalistiginizda sorunlar, ancak, ortaya çikar. Bu ayni anda pek çok dosya indirmek izin mümkün olmasi gerekiyordu olsa da, ayni anda en fazla iki ya da üç yapmaya çalisirsaniz bataga saplanmis almak egilimindedir. Ayrica bir baglanti aradan sonra yeniden çevrimiçi gelirken indirme yedeklemek almak gerekiyordu, ancak kullanicilar zaman önemli miktarda bunu yapmak için görünmüyor olabilir bulduk.

Daha iyi indirme yönetimi programlarindan biri, aslinda kullanicilari arasinda en popüler olani, indir Acclerator Plus. Bu program Flashget yaptigi ayni seyleri vaat ragmen, fark aslinda teslim olmasidir. Orada tam özellikli program için bir ücret, ancak paranin deger ve daha fazla olsun. Bir çevirmeli baglanti veya Download Accelerator Plus daha hizli yüklemeler alacak bir genis bant baglantisi olan ve bir sorun olmadan ayni anda birkaç dosya indirmek mümkün olacak olsun. Bir baglanti aradan sonra indirme ile kaldigi yerden sürekli güvenilmez dial-up olan insanlar için gerçek bir rahatlama olabilir, hemen alir.

Eger gerçekten bir indirme yönetimi programi harcamak için para yoksa ayni anda çok fazla yapmaya yok gibi sonra Flashget en azindan sürece, daha hizli indirme verebilir. Makul bir ücret için, ancak, Accelerator indir Plus uzun vadede her zaman daha iyidir tutarli indirme dayaniklilik ve güvenilirlik, verebilir. Program deneyebilirsiniz ücretsiz bir sürümü de vardir, ancak bunu sundugu her seyi istiyorsaniz o zaman yükseltme ödemek için en iyisidir. Bunu yaptiklarinda çok nadiren herkes üzgün.