gündogumu sistemi uk modeli srs250uk ürün incelemesi

Bu modelin fiyati inat önce, gerçekten bunu kontrol etmek gerekir. Sunrise Sistem Saat dogal günes isigi çogaltir bir lamba içeren özellikleri fantastik bir kombinasyonudur. SAD, depresyon, stres veya kötü uyku aliskanliklari muzdarip olanlar bir gün dogumu temsil dogal uyanma rutin yararlanacaktir. Yavasça odanizda dogal isik uyanmak, yerine bir zil veya radyo tarafindan uyanik sarsti olmaktan çok. Bu ürünün büyük özelliklerinden biri uykuya dalmak ya da uyanmak için kendi müzik indirmek, böylece bir MMC yuvasi ve kart ile birlikte geliyor olmasi. Eger haftanin belirli günlerinde biraz daha zaman istiyorum durumda bile, her gün alarm için isik farkli düzeylerde ayarlayabilirsiniz.

Evden uzakta iseniz rastgele hirsizlari caydirmak için gece boyunca isigi ve kapanir güvenlik fonksiyonu koyabilirsiniz. Alarm hacmi ayarlanabilir, ya da bunu kapatabilirsiniz, ve saat birden çok dilde görüntülemek için programlanmistir.

Bu gerçekten dikkate deger bir saat oldugunu ve hemen uyku ve uyaniklik desen farki fark edeceksiniz. Uyanma yenilenir ve gün yerine göz kapaklarini açip, kalkmak kendinizi ikna gözetlemek zorunda, baslamak için hazir. Düsünün Sunrise Sistem tüm kapsayan bir saat, isik, alarmlar, mp3 yetenegi ve dogal isik uyanmak ve uykuya dalmak için. Bu fiyat iyi deger Simdi neden görürsünüz.