imkansiz umudu

Geçenlerde yeni bir umudu bir telefon aldi. Ben yapilan ilk hata telefona cevap oldu. Cidden, arayan aslinda sagladigimiz Ücretli Arama Yönetim Hizmetleri ve Organik Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetler için ideal.

Ilk, no-yükümlülük danisin, büyük bir ortaya, bütün bunlar, onun yüzünde her iki sirket için büyük bir firsat sundu. Gerçekler oldukça açikti:

1. Umudu 600 $ bir gün veya Adwords $ aylik 18.000 Google ödüyordu.
2. O bir süre için yapiyorum ve bazi basarilar sahip olmustur.
3. Ancak, o Adwords kampanya kötü umudu tarafindan yönetilen çünkü onun yol ekonomi nedeniyle muhtemelen, azalan, ama daha çok gördüm.
4. Onun üretken olmayan anahtar kelimeler% 50 veya daha fazla israf oldugu açikti.
5. O dönüsümleri artirmak için güçlü bir “eylem çagrisi” ile hiçbir açilis sayfalari vardi.
6. Kilit alanlarda ölçme istatistikleri hiçbir analiz yoktu tiklama oranlari (TO) ve dönüsüm oranlari.
7. Hatta o gerçekten bu tür seyleri dikkat etmedi ne onun yakin orani iddia edildi bana anlayamadi.
8. O kolayca o trafik büyük bir üzerinde eksik olabilir kabul olsa da SEO için organik kendi sitenizi optimize etmek için hiçbir çaba yapti.
9. O ilk önceligi onun Adwords kampanya iyilestirilmesi oldugunu açikça belirtti. Ayrica Yahoo reklam oldu ama bu noktada bizim konusma dahil etmeyi istemiyordu.

Ben kadar 20 kat bazi durumlarda TO, dönüsüm oranlarini ve Satis artirmak mümkün ne kadar PPC ve SEO ve resimli hem de müsterilerimizin canli sonuçlari göstermek için basardi.

O çok ilgili ve hatta daha oldugu ortaya çikti. O istedi ve ben onu 2 ayri teklif göndermeyi kabul, PPC için bir ve SEO için. O aldiginda, o beni aradi ve ben gerçekten çok sasirdim / o önerilen hizmetlerin maliyetini olumlu tepki vermedi ki hayal kirikligina ugradim; önerisi aslinda disari gönderildi önce bu bazi ayrintili olarak gözden geçirdiklerini olmasina ragmen bir . Ayrica anlasmanin 12 aylik dönem itiraz.

Özetle, bir 30-gün disari madde istedim ve daha düsük bir maliyet istiyordu. Onun ariyordu tam olarak ne teklif sordum. O, hiçbir sekilde kabul verebilecek bir saçma numarasi ile bana geri geldi. Ve tüm bu bile ok.

Sonra biz kabul olabilir tam olarak ne, hiçbir belirsiz açisindan, söyledim. Bilginize, revize teklifi kesinlikle ona ilk öneri bize ödeme ne daha sadece 3 ay içinde Google Adwords daha fazla para kaydedilmis olurdu. O, sadece ele aldiklarini numaralari yansitmak için ilk öneri revize etmemi istedi. Bir potansiyel müsteri zaten tam olarak öneri söyleyebilirim bilmek bir teklif için sordugunda, hemen hemen her zaman o imzalamaya hazir oldugunu güçlü bir göstergesidir. Biz keyifli sartlarda konusma sona erdi ve o ertesi sabah çagri olacagini belirtti.

O çagri ne zaman, biz is yapmak için gitmiyor oldugunu ögrenmek için oldukça katli oldu. Seyler bir nedeni olur ama sadece anlasilmaz oldugunu o cüretini onun Google Analytics ve Adwords kampanyalari tam gaz analizi de dahil olmak üzere referans, canli sonuçlari ve diger verilerin ev sahibi de dahil olmak üzere, saglanan kaniti, tüm bunlara ragmen o ona daha düsük maliyetle satislari artirmak için dogru yönetilen almak için Google Adwords israf para küçük bir kismini kaymasi olmaz olamayan ya da söylüyorlar. Tekrar ediyorum: daha az maliyetle daha fazla satis … Hatta 90 gün sonra onu 30 günlük bir verdi!

Ben sadece onun yardima ihtiyaci var ama bir olumlu is karar yapamaz bilen birisi ile ilgili oldugunu sonucuna varabiliriz. Daha ayrintili girmeden, onun akil herhangi bir anlam ifade etmedi. Sadece bu umudu sadece hiç bir umudu olmadigi sonucuna gelebilir. Görünüste ilgi iken, o gerçekten çok hazir ya da o gerçekten hakkinda bir sey biliyor ya da hakkinda hiçbir sey bilmek istiyor olmayan bir sey yatirim yapmak mümkün degildi. O sadece duymak ya da gerçek PPC yönetimi ile ilgili tüm ne oldugunu duymak istemiyordu açikti … anahtar kelime Arastirmanin ne kadar önemli oldugunu … büyük açilis sayfalari … adtext … istatistik analizi … teklif stratejisi, vb

Bu ne ögrenebiliriz? Bazi “umutlari” gerçekten umutlari degildir. Ben sürecin her asamasinda sözlesme yapmak ve sadece yazili olarak teyit edilmesi gereken sözlü taahhütleri olsun Onun zorunludur. Ben yaptim ama o çok iyi bir is yapmadim gerekir. Ben kesinlikle biz ne yararlanacak potansiyel bir müsteri vardi bu benim için en sinir bozucu … ama ben bastan ayni hatayi yapiyorum … Bu adam gerçekten bir umudu degildi.

Yasamak ve ögrenmek!